Край на мача.

90′

Фонкеу заменя Фол.

88′

ГООООЛ ЗА БЕРОЕ!!! Макута бележи! Заралии организираха отлична контраатака. Конте свали топката за Макута, който с мощен удар, който срещна тялото на Минев, вкара за 1:2.

86′

Октавио овладя на гърди пас в наказателното поле от Конте. Бразилецът нанесе удар, който след рикошет излезе в корнер.

84′

Нов шанс за Амзин! Халфът на Витоша засече центриране от пряк свободен удар на Динев, но прати топката в аут.

81′

Конте центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, където Камбуров изпревари защитник и стреля с глава, но покрай вратата.

77′

Апостол Попов заменя Георги Сърмов.

75′

Жълт картон за Мезаг.

72′

Конте влиза на мястото на Минчев.

71′

Маламов е заменен от Динев.

64′

Октавио заменя Ангелов.

63′

Удар от далечна дистанция на Амзин минава над вратата.

55′

Жълт картон за Макута.

51′

Пропуск на Фол!!! Камбуров овладя на гърди и с гръб намери Фол. Африканецът от воле стреля над вратата.

47′

Удар с глава на Туба след центриране от корнер на Минчев минава над вратата.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

40′

Гол на Илия Димитров е отменен заради засада.

39′

Центриране на Фуртадо отдясно завърши с опасен удар с глава на Фол, който излезе в корнер.

35′

Жълт картон за Веселин Минев.

31′

Минчев овладя топката на около 30 метра от голлинията и опита удар, който Василев улови.

26′

Садула опита шут от далечна дистанция, но Перниш не се затрудни и изби.

24′

ГООООЛ ЗА БЕРОЕ!!! Алиун Фол бележи!!! Стив Фуртадо отне топката от играч на Витоша, напредна и с отличен пас намери Алиун Фал, който прати топката в обратния ъгъл за 1:1.

22′

Садула заменя Кабов.

19′

Камбуров получи топката одясно в наказателното поле. Нападателят опита да намери Фол, но кълбото стигна до Крум Стоянов. Фланговият футболист опита удар от малък ъгъл, който Василев спаси.

11′

Цветков отне топката от играч на Витоша, напредна и нанесе удар, който не затрудни Василев.

5′

Шут на Цветков е блокиран от защитник на Витоша.

3′

ГОООЛ ЗА ВИТОША!!! Домакините разиграха след изпълнение на корнер. Георги Амзин се освободи от двама защитници и с глава не сбърка за 1:0.

1′

14. Садула 44. Генев

Витоша (Бистрица) приема Берое в мач от 22-ия кръг на елита. Срещата е днес от 12:00 часа.

Старозагорци гонят класиране в топ 6 в края на редовния сезон, поради което срещата е от важно значение за тях. В същото време "тигрите" са на дъното с едва 5 точки и неистово се нуждаят от точки.

Берое отново продаде Педро Еуженио

Португалецът ще играе в Жетису

Треньорът на гостите Димитър Димитров няма да може да разчита на Карлос Охене, Зоран Йосипович и Александър Василев, които се възстановяват от травми. В групата за мача попадна последното ново попълнение Пиер Фонкеу.

Очаква се Херо да направи поне една промяна в състава в сравнение с победата с 2:0 над Етър. Бразилският халф Октавио, който откри резултата срещу "болярите", ще започне от първата минута.

Наставникът на Витоша Асен Букарев няма да може да разчита на наказания Йордан Минев. Най-вероятно сред титулярите ще бъде опитният Георги Сърмов.