Видима-Раковски победи Калиакра в първия мач от 6-ия кръг на „А" група. Двубоят, който се игра в Севлиево завърши при резултат 1:0, като не се отличи с почти никакви интересни моменти.

Гостите бяха дошли със самочувствието след победата над Берое с 3:1, миналият кръг, но в днешната среща не успяха да сътворят същото.

През първата част, двата тима се бореха предимно в средата на терена, а голови положения почти липсваха. В 33-ата минута, в една от редките добри атаки, Ахмед Хикмет успя да отбележи единственото попадение в срещата. Халфът стреля от около 25 метра, а ударът му бе непосилен за вратаря на каварненци Бахтарлиев.

През второто полувреме, малкото зрители на стадион „Раковски" по чудо не заспаха от скука. Единственото по-драматично събитие на терена, бе разправия между играчите на двата тима. Според гостите, защитник на Видима е играл с ръка в наказателното поле, но главният съдия Атанас Димитров не отсъди нищо.

В последните десет минути на двубоя, гостите леко се посъживиха и пробваха да измъкнат поне точка. Опасни удари на Яшар и Филипов обаче бяха неутрализирани от вратаря на севлиевци Василев.

РАЗВИТИЕТО НА СРЕЩАТА МОЖЕ ДА ПРОСЛЕДИТЕ ТУК!