Монтана и Видима-Раковски завършиха наравно 1:1 в предпоследния мач от 25-ия кръг на "А" група. Със спечелената точка домакините събраха общо 27 и почти си осигуриха оставането в елита и следващия сезон. Доста по-ценно бе ремито на севлиевци, които вече са с 19 пунка и въпреки че остават предпоследни, вече са само на точка от спасението.

Домакините имаха игрово предимство през цялата среща, но така и не успяха да стигнат до победата. Луис Едуардо изпусна на 2-3 метра от голлинията още в първите минути.

Малко изненадващо, Видима получи дузпа в 25-ата минута. Реферът видя фаул на защитник на Монтана при борба за една висока топка. Вратарят на домакините Христо Иванов обаче спаси удара на Велев. Малко преди края на първата част пък гредата спаси севлиевци от гол.

Доста по-интересно бе на терена след почивката. Монтана поведе в 62-ата мин, когато Венци Христов засече с глава центриране отляво.

В последвалите минути монтанци изпуснаха да разгромят Видима. Първо удар на Чепилов срещна гредата, след това пък Луис Едуарди профука и дузпа.

Въпреки тези пропуски, домакините вече се виждаха сигурни победители, когато Видима изравни в 82-ата минута. Христо Илиев не успя да улови безобидно центриране и изпусна топката в краката на Владимиров, който я насочи в празната врата за крайното 1:1.

ПРОСЛЕДЕТЕ ВСИЧКИ ИНТЕРЕСНИ МОМЕНТИ ТУК.