КРАЙ НА МАЧА! ДВАТА ОТБОРА СИ ПОДЕЛЯТ ПО ТОЧКА, СЛЕД КУПИЩА СЪДИЙСКИ ГРЕШКИ.

Скандално съдийство в Стара Загора лиши Верея от нова победа (ВИДЕО)

Старозагорци все пак запазват третото място в Първа лига към този момент

Жълт картон за Владислав Узунов, който спря обещаваща атака на Верея

88′

Илиан Илиев бе изгонен от главния съдия на мача.

85′

Селим Керкар отправи далечен удар, който бе отразен от вратаря на Славия, но при добавката от Нургалиев топката премина голлинията, но отново попадението на Верея не бе зачетено. Поредна съдийска грешка.

81′

Домовчийски е заменен от Керкар

79′

Отново пропуск на Косъма. Нападателят стреля от чиста позиция, но топката преминава над напречната греда.

77′

Опасен удар на Ивайло Димитров с левия крак мина на сантиметри от лявата греда зад Аргилашки.

70′

Петър Витанов отстъпва мястото си на Нургалиев

67′

Калоян Кръстев влиза на мясотото на Иван Минчев

63′

Сулеимани заменя Слаев

62′

Фрапантен пропуск на Ивайло Димитров. Косъма получи невероятно подаване от Велев, който буквално сложи топката на главата на нападателя, но той стреля право в ръцете на Аргилашки.

58′

Силен удар на Емил Мартинов бе отразен от отбраната на Верея.

50′

Силен удар на Емил Мартинов, но за щастие на Аргилашки, не попадна в очертанията на вратата.

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ДВАТА ОТБОРА СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКА ПРИ РЕЗУЛТАТ 1:1.

45′

Само минута добавено време на редовните 45.

44′

Претенции от страна на Верея за дузпа, след като капитанът на Славия препъна Мирослав Енчев в наказателното поле. Останаха съмнения дали Емил Мартинов игра първо с топката.

37′

ГОЛ! Фенуш възстановява равенството на "Трейс Арена". Футболистът на Верея получи чудесен пас от ляво от Георги Андонов и не му остана нищо друго освен да изпрати топката в мрежата.

35′

Бенгюзов опита да изненада Стергиакис с удар от сериозна дистанция и директен обстрел, но топката излезе в аут.

33′

Осман Балд преодоля Велков и отправи удар към вратата на Славия, но топката премина встрани от целта.

32′

Жълт картон за Бенгюзов

28′

Претенции към съдийската бригада от страна на Верея, след като вратарят на Славия се озова на тревата, но не стана ясно дали играч на старозагорците извърши нарушение срещу него.

24′

Слабо изпълнение от Галин Иванов, който отново се озова на чудесна стрелкова позиция, но не вложи достатъчно сила в удара си към вратата на Аргилашки и стражът на Верея улови.

19′

Жълт картон за Илия Мунин

17′

ГООООЛ! Ивайло Димитров открива резултата на "Трейс Арена", след прекрасна атака на Славия. Косъма получи пас в коридор от Ндонг и остана сам срещу вратаря на Верея.

12′

Иван Минчев центрира при заучено положение към Стефан Велев, който успя да засече топката от границата на наказателното поле, но тя попадна право в ръцете на Аргилашки.

5′

Добро взаимодействие между Домовчийски и Фенуш, което принуди вратаря на Славия да излезе и да изчисти с крак топката.

4′

Първият удар в срещата отчитаме на сметката на Славия. Галин Иванов опита силен далечен удар, но топката премина над напречната греда.

1′

24 Хюсеин Омар Сулеимани 7 Наско Милев

Тази вечер от 20 часа отборът на Верея приема Славия в мач от 11-я кръг на Първа лига.

Представянето на двата тима до момента през сезона е коренно противоположно, като домакините са на 3-ото място във временното  класиране в елита, въпреки че според служители на клуба, сред които и старши треньорът - Илиан Илиев, финансовата реалност на старозагорци не е никак розова.

Илиан Илиев: Славия е във възход, срещу тях винаги е трудно

"Настроението ни е добро", заяви треньорът на Верея

По-скоро в рамките на нормалното, с оглед представянето си през последните няколко сезона пък, Славия се намираше на дъното в подреждането, но с два солидни мача "отлепи" и се насочи към средата на таблицата - все още много далеч от днешния си съперник.

Наставникът на домакините ще може да разчита на изтърпелите наказание Елиаш и Илия Мунин, както и на възстановения от контузия Меди Фенуш.

Славия отново ще е без ветерана Георги Петков и на вратата ще застане Антонис Стергиакис. Добрата форма на Галин Иванов и Ивайло Димитров дава поводи за оптимизъм на треньора Загорчич, който е убеден, че отборът му може да спечели в Стара Загора.