КРАЙ НА СРЕЩАТА! ВЕРЕЯ ПЕЧЕЛИ СРЕЩУ ПИРИН БИТКАТА ЗА ЕВРОПА!

88′

Бенгюзов е заменен от Енчев.

86′

Пирин поиска дузпа заради игра с ръка на Домовчийски в наказателното поле. Реферът е категоричен,че такава няма.

80′

Домовчийски стреля от фаул, близо,но все пак встрани от вратата.

75′

Благов замени Тасев.

68′

Пирин усилено търси попадението - дали ще го намери?

63′

Иван Цветков замени Ничев.

62′

Георги Андонов стреля встрани от вратата.

58′

Тони Тасев получи жълт картон за симулация. Играчът на Пирин падна след съприкосновение с Бенгюзов на границата на наказателното поле.

54′

Бенгюзов удари в лицето Костадинов, той се привива от болка, а от устата му потече кръв. Вероятно играчът на Пирин е със счупен зъб.

50′

Станислав Костов стреля много опасно, вратарят изби, Младенов засече отбилата се топка, но Ангелов от голлинията изби.

48′
47′

Без смени за двата състава.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

ГОЛ ЗА ВЕРЕЯ! Керкар изведе много добре Васил Калоянов, който от трудна позиция обърна много добре с глезена и вкара красив гол!

38′

Керкар и Бенджамин не се разбраха и така бе провалена атака на домакините.

32′

Голямо тактическо разиграване, двата отбора се "надлъгват" сериозно и не рискуват особено.

30′

Васил Калоянов също е санкциониран в жълто.

26′

Костадин Ничев получава жълт картон.

22′
20′

Радуканов води дълга дискусия с 4-ия съдия за не отсъден тъч. В крайна сметка, двамата така и не стигат до консенсус.

15′

Станислав Костов отправи много хубав удар от границата на наказателното поле, но топката мина над вратата.

14′

Калоянов стреля от дистанция, Макенджиев изби, а Андонов бе близо да засече от малка дистанция, но падна в наказателното поле след съприкосновение със Сандев. Играчът на Верея не поиска дузпа.

12′

Много борба по терена, без опасни положения в последните минути.

7′

Неразбирателство в отбраната на Пирин можеше да доведе до гол в тяхната мрежа. Андонов изскочи сам срещу Макенджиев, но не успя да насочи добре и стреля в аут.

4′

Малко публика на "Трейс Арена". Единствените скандирания на стадиона идват от феновете на Пирин, които са около 10.

1′

18. Янислав Иванов 8. Иван Цветков

Верея посреща Пирин в плейофен реванш напърва лига. Двубоят в Стара Загора започва в 17:30 ч.

Двата тима ще решават всичко на стадион "Трейс арена", след като в Благоевград не успяха да излъчат победител. "Орлетата" поведоха с 1:0, с фамозен гол от фаул на Иван Цветков. Заралии обаче изравниха в последната минута, оформяйки крайното 1:1.

Така днес, който успее да победи, продължава финала, в който съперник ще бъде Ботев (Пд). При 0:0, продължава Верея. При 2:2 или по-резултатно равенство, краен победител ще бъде Пирин. При 1:1 пък ще последват две продължения по 15 минути.

В мачовете от груповата фаза на плейофите, Верея записа 5 победи в последните си 5 мача. Пирин пък записа 3 равенства, 1 победа и 1 загуба.

Босът на Верея: Всичко е шест! Оправих нещата