Край на мача.

90′

Боджадж заменя Рениа.

84′

Попев изчисти от голлинията удар на Антон Огнянов от близка дистанция. Преди това Георгиев също отрази шут на крилото, а впоследствие топката бе изчистена.

82′

Удар на Домовчийски с глава мина покрай вратата на Пирин.

81′

Добра атака на Пирин завърши с успоредно центриране на Кирилов отляво за Аймен Суда. Нападателят обаче бе изпреварен от Пламен Колев.

79′

Слаб удар от далечна дистанция на Бенгюзов попадна право в ръцете на Георгиев.

68′

Савио Нсереко заменя Милен Танев.

61′

Удар на Танев рикошира в играч на Пирин и излезе в корнер.

59′

Жълт картон за Митев.

57′

Симеон Мечев заменя Илиян Йорданов.

56′

Удар с глава на Домовчийски излиза в аут.

55′

Жълт картон за Ничев.

48′

Удар на Бенгюзов излиза в аут.

47′

Верея бе близо до първия гол в срещата! Георги Георгиев излезе да боксира центриране на Танев от пряк свободен удар. Илия Мунин обаче го изпревари и стреля с глава, но топката мина покрай дясната греда на Пирин.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

37′

Антон Огнянов нахлу в наказателното поле на Пирин и опита успоредно подаване, но там нямаше негов съотборник, който да засече топката.

31′

Костадин Ничев спаси отбора си от гол!! Бранителят изчисти с глава от голлинията удар на Илиян Йорданов.

21′

Домовчийски проби в наказателното поле на Пирин и нанесе удар, който рикошира в играч на гостите и Георгиев улови топката.

18′

Отлична възможност за Пирин! Александър Башлиев напредна с топката в наказателното поле на Верея. Слаев обаче успя да попречи на бранителя на "орлетата" и той не успя да нанесе силен удар и да затрудни Колев.

15′

Удар на Ничев с глава мина покрай вратата на Колев.

8′

Равностойно начало на срещата, без положения пред двете врати.

1′

Начало на мача.

1. Колев 72. Георгиев
21. Илиев 7. Рениа
15. Слаев 24. Костадинов
5. Мунин 15. Благов
14. Минев 44. Хендерсън
87. Мечев 29. Христов

Верея (Стара Загора) и Пирин (Благоевград) се изправят един срещу друг в мач от 23-ия кръг на Първа лига. Срещата е от 17:30 часа на "Трейс Арена"

Домакините ще опитат да спрат с лошите резултати, след като претърпяха две поражения при подновяването на шампионата. В същото време и "орлетата" се надяват на положителен резултат, а и те влизат в мача със самочувствието на отбор, който победи в миналия кръг след 1:0 над Витоша.

Радуканов предупреди: Не трябва да подценяваме Верея

"Подготовката ни за мача е силно затруднена заради времето"

Предполага се, че домакините ще започнат с Колев под рамката, както и с Илиев, Иванов, Мунин и Минев в отбрана. Вълчев и Бенгюзов ще са двамата дефанзивни халфове, а Йорданов и Огнянов ще оперират по крилата. Атаката ще води Домовчийски, а зад него ще действа Танев.

В същото време Пирин ще противопостави Георгиев на вратата и Башлиев, Ничев, Митев и Попев пред него в защита. Хендерсън и Благоев ще действат в средата на терена, а Рения и Кирилов ще са на двете крила. В нападение ще действа Суда, докато Преслав Йорданов не успя да получи картотека.