Българинът може да се появи на терена след броени минути.

Повторенията показват, че решението на страничния арбитър е коректно.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме предложи много емоции на феновете по трибуните, като и двата състава показаха максимума от възможностите си, разменяйки си по едно попадение.

Играта беше бърза, без особено забавяне на футболистите в средата на терена.

Преходът от фаза "защита" към нападението на Верея и Лудогорец се случваше почти мигновено, като съответно отбранителният вал и в двете единайсеторки се оказа много натоварен.

Първи напред в резултата излязоха домакините, за неприятна изненада на съперника си, съсредоточен напълно в предни позиции. Автор на откриващия гол в срещата стана Исмаил Иса, който се разписа след 12 минути игра.

Още толкова след това Козмин Моци прониза Колев с брилянтен изстрел от въздуха, от границата на наказателното поле за 1:1.

До края на полувремето и Верея, и Лудогорец имаха своите шансове за отбелязване на нов гол, но късметът не беше на страната на атакуващите състезатели на двата тима.

Удар на Клаудиу Кешеру от близка дистанция пък срещна рамката на вратата на домакините, но нова промяна в резултата така и не беше регистрирана.

45′

Почивка.

38′

Официално предупреждение за Елиаш.

35′

Пробив на Керкар.

Спрян е обаче от защитник на "зелените", току пред наказателното поле.

Добра възможност за домакините.

28′

Шут на Вандерсон по земя!

Топката минава на сантиметри от рамката на старозагорската врата.

Малшанс за футболиста на разградчани.

24′

ГООООООООООООООЛ!!!

1:1!

Попадение на Козмин Моци!

22′

Жълт картон за Моци.

17′

ГРЕДА!!!

Кешеру можеше бързо да отговори подобаващо на откриващото попадение в срещата, но късметът не беше на негова страна.

14′

ГООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0 за Верея!

Попадение на Исмаил Иса!

12′

Силен шут на Кешеру!

Спасяване на стража на домакините.

Добра възможност за шампионите да стигнат до отбелязване на попадение.

11′

Фенуш получава извеждащо подаване в половината на разградчани.

Напредва с топката и стреля, но вратарят на гостите спасява.

Целият щаб на домакините се изправи на крака, очаквайки попадение във вратата на Лудогорец.

8′

Още една скоростна акция на Лудогорец.

Двойно подаване между Натанаел и Вандерсон завършва с изстрел на последния, но топката минава встрани от целта.

3′

Лукоки пробива по десния фланг и центрира към Кешеру.

Нападателят на "зелените" стреля, но не намира очертанията на вратата.

1′