Верея и Черно море не успяха да се победят в мач от 23-ия кръг на Първа лига. Двата отбора направиха безлично 0:0 на "Трейс Арена".

Официален дебют с екипа на тима направи Иван Бандаловски, който опита да блесне и да вкара попадение, но двете му чисти положения завършиха с аут.

Старши треньорът на "моряците" Георги Иванов бе наказан и изгледа мача от трибуните, тъй като е наказан. Наставникът на домакините Александър Томаш пък бе доста нервен, а през второто полувреме не изглеждаше на себе си от гняв, предвид слабата игра на възпитаниците си.

Срещата започна с лек натиск на гостите. В 8-ата минута, Еуженио стреля опасно по диагонала, но топката прелетя малко над вратата. Малко по-късно Андонов засече с глава центриране на Иван Бандаловски, но опитният играч не успя да насочи добре топката.

НА ЖИВО: Верея – Черно море

Иван Бандаловски дебютира за новаците

В 31-ата минута, Керкар стреля от фаул, Иван Бандаловски отклони с глава, но топката прелетя малко над вратата.

Минути след това, Балджийски опита сам да завърши атаката след като среля с удар от границата на наказателното поле, но вратарят Колев се намеси много добре и спаси сигурен гол.

През втората част, двата тима продължиха да мъчат сериозно малкото фенове по трибуните. В 55-ата минута, Керкар центрира от корнер, Бандаловски засече с глава отбитата топка, но отново стреля в аут.

В 69-ата минута, Костадинов изскочи сам срещу вратарят и стреля от границата на наказателното поле, но топката мина на сантиметри от вратата.

След този мач, Черно море е на 5-ото място с 36 точки. Верея пък е 9-ти с 27 пункта.