Ковачев измъкна хикса за Дунав.

90+2′

Балджийски не можа да шутира силно отблизо. Георгиев с лекота спаси.

90+1′

Петър Патев не можа да уцели опразнената врата, след като Георгиев увисна след центриране от корнер.

90′

Четири минути добавено време.

88′

Глаузио влезе на мястото на Ндиайе.

87′

Станислав Маламов смени

86′

ГООООЛ! Мартин Ковачев стреля плътно по земя от границата наказателното поле. Топката влезе неспасяемо в десния ъгъл на Георгиев.

82′

Четвтърто влизане на терена на лекарския екип на Верея.

81′

Огнянов остана сам под много малък ъгъл, но не можа да преодолее Огнянов. Домакините разиграват топката дълго.

80′

Здравко Илиев заменя Билел Малек.

76′

Вушорович не можа да изведе свой съотборник при бърза контра. "Драконите" са много оголени отзад.

71′

Станчев отстъпва мястото си на Киофу.

67′

Играчите на Верея залагат на чести влизания на медицинския екип на терена.

65′

Пехливанов сменя Коконов.

64′

Ахмедов стреля опасно с глава. Топката профуча покрай дясната греда.

62′

Балджийски стреля слабо и технично от фаул. Георгиев безпроблемно улови топката.

60′

Диара стреля от границата на наказателното поле. Топката облиза напречната греда на вратата на Дунав.

56′

Пропуск! Огнянов се пребори с Динков и стреля отблизо, но Антонов спаси с крак.

55′

Плътен удар на Узунов. Георгиев с върха на пръстите си изби в корнер.

54′

Ахмед Ахмедов сменя Бранимир Костадинов.

50′

Удар отдясно по земя на Костадинов. Топката премина близо до дясната греда на Георгиев.

45′

Битката в Стара Загора е възобновена.

45+1′

Игрово превъзходство за госите, но Верея води  след една атака.

45′

Една минута добавено време.

44′

Огнянов отне топката от Динков и напредна. Защитник успя да изчисти в корнер.

39′

Гостите направиха бърза контра. Костадинов не можа да подаде добре, след като Георгиев беше напуснал вратата си.

34′

Небойша Лекич е вдъхновен от успешния стил на Бруно Акрапович. За сега тактиката му дава резултат.

31′

Ковачев се извиси над всички и стреля с глава в ръцете на Георгиев.

25′

"Лъвовете" са много добре подредени в защита. Гостите показват приятна за окото игра, но изостават в резултата.

19′

Гостите търсят гола. Георгиев се справя с центранията, които не водят до опасности.

12′

Греда! Иван Коконов стреля отдалече. Топката се завъртя и се отклони от лявата греда на Георгиев. Вратарят само изгледа летежа на кълбото.

11′

ГООООЛ! Милан Вушорович беше изведен на скорост зад защитата. Той докосна топката с глава, чукна я с десния крак и нанесе неспасяем удар по земя в далечния ъгъл.

9′

Гостите разиграват по-дълго топката и изглеждат малко по-добре на терена.
Удар на Ндиайе с глава в аут. Ковачев центрира отдясно.

5′

Балджийски стреля от границата на наказателното поле след хубава атака на гостите отдясно. Топката профуча до левия дирек на вратата на Георгиев.

3′

Четирима футболисти на Верея са пратени да тренират индивидуално и затова групата за мача не е пълна.

2′

Цветомир Младенов води "драконите" от пейката. Той беше помощник на Малин Орачев.

1′

Слънчево време. Много приятно за игра. Почти няма публика на китния стадион "Трейс арена".

83.Христо Попадийн

Верея и Дунав са два от отборите, които вече е ясно, че няма да се борят за места във финалната шестица.

Домакините много вероятно намериха стабилен спонсор и ще се опитат, след като преди седмица вкараха първи гол, сега да стигнат до победа. Небойша Лекич се завърна на мостика. Той напусна Верея преди два кръга, но беше убеден да продължи да работи за старозагорци.

От Дунав натириха Малин Орачев и сега търсят негов заместник, който да се присъедини към щаба на Пламен Донев. Последните наставници на русенци са без треньорски лиценз и Донев се води официално начело на "драконите".

Победителят ще вземе глътка въздух, като трите точки може да се окажат жизнено важно през май догодина, когато ще станат ясни тимовете, които ще се борят да не изпаднат.