Крис Добрев заменя Антонио Вутов.

76′

Маламов заменя Диара.

75′

Ботев можеше да реши изхода от мача! Неделев намери отлично Балтанов, който от много добра позиция не успя да порази целта!

70′

Нищо интересно пред двете врати в минутите след гола за Верея, който върна старозагорци в мача.

62′

Диого Кампос заменя Стивън Петков.

57′

ГОООЛЛЛ ЗА ВЕРЕЯ! Домакините стигат до попадение, след като удар на Антон Огнянов от наказателното поле принуди Димитър Пиргов да си вкара автогол - 1:2!

50′

Шанс за Густаво, който влезе в наказателното поле на домакините, но ударът му се оказа неточен и излезе в аут.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

43′

Жълт картон за Стивън Петков.

40′

Нов шанс за гостите, но топката минава над вратата при удар на Неделев от фаул.

38′

Категорично превъзходство на "канарчетата" след 20-ата минута на мача, което дава отражение върху резултата до момента.

33′

ГООООЛЛЛ ЗА БОТЕВ! Резултатът вече е 2:0 за "канарчетата", след като Балтанов засече с глава центриране от корнер на Тодор Неделев!

23′

ГОООЛЛ ЗА БОТЕВ! Тодор Неделев е безкомпромисен от бялата точка и открива резултата - 1:0!

22′

Жълт картон за Денислав Василиев и дузпа за Ботев заради игра с ръка на футболиста на Верея!

18′

Нищо интересно пред двете врати за момента, играта се развива предимно в центъра на терена.

9′

Нова намеса на вратаря на Верея след прострелно центриране на Густаво Афонсо.

5′

Вратарят на домакините Георги Георгиев с първа намеса, след като пресече опасно центриране от фаул на Лъчо Балтанов.

1′

9. Диого

Верея приема Ботев (Пловдив) в мач от 10-ия кръг на Първа лига. Срещата е днес от 17:30 часа в Стара Загора. "Канарчетата" пристигат с надеждата, че ще си тръгнат с трите точки и ще прекъснат серията си от 3 мача без победа в елита.

В Ботев (Пд) вече мислят за срещата с Верея

"Канарите" с три тренировки до мача с "лъвовете"

"Лъвовете" все още не могат да спечелят първа победа в първенството, въпреки че загатнаха за подобрение в последните си мачове. В последните си три мача старозагорци стигнаха до две равенства.

Старозагорци ще са без контузените Максимов и Мечев. Очаква се срещата да започнат Георгиев под рамката и Йоргенсен, Иванов, Василев и Корупис в защита. Тевия и Малек ще са двамата дефанзивни халфове, а Диара ще действа като плеймейкър. Вушурович и Станчев ще са двамата на крилата, а Огнянов ще води атаката.

Ботев не може да разчита на контузения Кристиян Димитров. Треньорът Николай Киров най-вероятно ще заложи на Кайзер на вратата, а пред него ще играят Филипов, Пиргов, Ничев и Минев. Юсеин и Балнатов ще действат в средата на терена, а Неделев и Афонсо ще оперират по крилата. Атаката ще води Петков, а зад гърба му ще действа Вутов.

Ботев (Пловдив) оповести всички важни решения, взети на последното Общо събрание

Ботев (Пд) оповести всички важни решения, взети на последното Общо събрание в клуба