Турнир: efbet Лига Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители: 2023
90′

КРАЙ НА МАЧА!

ЦСКА разби Витоша (Бистрица) с 4:0

ЦСКА с най-изразителната си победа от началото на сезона, "червените" вкараха четири гола на Витоша

"Червените" нямаха никакви проблеми срещу последния във временното класиране

86′

До края аплодисментите на малкото „червени“ фенове обра дебютантът Томи Юрич. Австралиецът се включи добре в срещата, като набързо създаде няколко опасни положения, при които обаче не успя да се разпише.

75′

ДЕБЮТ НА ТОMИ ЮРИЧ! В 75-ата минута Тони Уот отстъпи мястото си на Томи Юрич, който направи официален дебют с екипа на ЦСКА.

72′

ГОООЛ ЗА ЦСКА!! 4:0!!! ЕВАНДРО! Известно време, след като се появи в игра, Евандро също успя да накаже Витоша. Бразилецът завърши хубава комбинация със слабичък изстрел по земя, който обаче затрудни доста Кацарев и се превърна в четвърто попадение.

64′

ПИНТО! Португалският халф на ЦСКА беше разколебан от вратаря на Бистрица и в 64-ата минута. Тогава Кацарев изби акробатично нов тежък шут на опорния полузащитник.

62′

Нова рокада в ЦСКА. Евандро заменя Вив Соломон-Отабор.

53′

Втора смяна за гостите. Теофилос Коуроупис сменя Тодор Гочев. Веднага след появата си в игра, Коуроупис веднага стреля от фаул. Топката летеше под гредата, но Бусато се намеси качествено и изби в корнер.

52′

ГРЕДА ЗА ЦСКА! Макар и малко щастливо, за статистиката ЦСКА имаше удар в гредата в 52-ата минута. Соломон-Отабор искаше да центрира към Али Соу, но кълбото придоби такава траектория, че кацна върху напречната греда на Кацарев.

50′

ВЪЗМОЖНОСТИ И ЗА ДВАТА ТИМ! Подновяването на играта предложи начални мигове на високи обороти. От това можеха да се възползват и двете селекции. Първата възможност беше за домакините, като появилият се малко преди това Рубен Пинто прати топката над горната греда. В ответната атака Григор Долапчиев можеше да накаже своя роден клуб, но изстрелът му с глава премина близо до мрежата на "армейците".

47′

Витоша също осъществява рока, като в игра ще видим Долапчиев вместо Кутев.

46′

Промяна в лагера на ЦСКА. На почивката в игра се появява Рубен Пинто, напуска Жанио Бикел.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

41′

СОУ!!! Али Соу получи нова добра възможност да добави името си в списъка с голмайстори в 41-ата минута. Гамбиецът остана сам срещу Кацарев малко преди почивката, но сам срещу стража стреля покрай неговата дясна греда.

39′

ГООЛ ЗА ЦСКА!!3:0!! МАЛИНОВ!! "Армейците" не спряха да търсят гола и класиката в днешния мач стана факт в 39-ата минута. Защитата на Витоша не се справи достатъчно добре с центриране, като Соломон-Отабор върна бързо напрежението с глава. Насочената от него топка премина през купа от играчи, за да стигне до Малинов. Българският национал беше готов за възможността и разстреля "тигрите" за 3:0!

30′

Петър Занев проби по фланга в опит да предостави топката на някой от непокритите Уот или Соу. Зюмбулев протегна крак в решителния миг и избави своя състав от много неприятна ситуация.

28′

Доста тежки минути за гостите от Витоша, които вече трудно дори напускат своето наказателно поле.

21′

Жълт картон в мача, получава го Тодор Гочев.

18′

ГОООЛ ЗА ЦСКА!! 2:0!! РАУЛ АЛБЕНТОСА! Испанският централен защитник спази своята закана и отбеляза гол във вратата на Витоша. В 18-ата минута снажният състезател се измъкна от персоналния си пазач при корнер и с глава насочи в незащитената зона от вратата на Кацарев.

13′

ШАНС ЗА ЦСКА! Али Соу беше близо до това да се разпише за четвърти пореден мач с "червения" екип. В 13-ата минута Мазику го изведе на чудесна стрелкова позиция. Кацарев този път бе непробиваем и с перфектна намеса не позволи да получи нов гол в мрежата си.

8′

АЛБЕНТОСА! Домакините можеха бързо да убият интригата в този двубой, като близо до удвояването беше Албентоса в 8-ата минута. Испанецът отправи акробатичен изстрел след центриране от корнер, но коженото кълбо премина над горната греда.

3′

ГОООЛ ЗА ЦСКА!! ТОНИ УОТ!! 1:0!! Двубоят започна отлично за домакините, които без много да се напрягат поведоха още в третата минута на срещата. Греъм Кери стартира акция по фланга, която завърши с плътен диагонален шут. Стражът на Витоша реагира адекватно, но отбитата топка попадна в краката на Тони Уот, който отблизо реализира за 1:0!

1′