Тенев заменя Слаев.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Още през първото полувреме на срещата стана ясно, че това няма да е един от мачовете, в които липсата на ключови футболисти в състава на "червените" ще се окаже от каквото и да било значение.

Домакините натикаха съперника си в половината му и за момент не позволиха на състезателите на Верея да си помислят за нещо различно от загубата.

Старозагорци рядко минаваха централната част на терена, като в повечето подобни случаи "престоят" им в полето на "армейците" не продължаваше повече от едва няколко секунди.

Резултатът беше открит в 16-ата минута, когато Манолев не се отказа да гони една наглед почти изгубена от тима си топка, центрира в наказателното поле, където Алберг засече от въздуха кълбото в мрежата за 1:0.

След половин час игра Чорбаджийски вкара с глава за 2:0, след като се възползва от подаване в наказателното поле на Верея и надскочи защитниците пред себе си.

Отново капитанът на "червените", по идентичен начин, направи резултата 3:0 в последната минута от първото полувреме, като по този начин на практика предреши всичко в сблъсъка.

45′

Почивка.

44′

ГОООООООООООЛ!!!

3:0!

Ново центриране от корнер и пореден гол на Чорбаджийски.

"Упражнението" беше повторено от "червените".

42′

Изглежда, че ЦСКА може да опита да стигне до отбелязването на нов гол в самия край на полувремето.

Поредица атаки за домакините.

41′

Гостите неколкократно се опитват да отнемат топката от съперника си в средата на терена, за да организират акция в "червената" половина.

Планът им така и не сработва.

34′

Футболистите на Верея почти не играят с топката.

Без положения пред Черниаускас.

30′

ГООООООООООООООООЛ!!!

2:0!

Попадение на Чорбаджийски с глава, след центриране на Тиаго от корнер.

25′

Манолев стреля от далечна дистанция!

Топката се спира в тялото на бранител.

19′

Уникален пропуск на Тиаго!

Футболистът на ЦСКА не успява да се разпише от непосредствена близост.

Маркирано е и нарушение на Родригес в нападение.

17′

1:0!

Попадение на Алберг!

Футболистът на ЦСКА засича центриране на Манолев право в целта!

14′

Жълт картон за Георги Андонов.

12′

Стамен Белчев е предупреден от рефера Ангелов.

Треньорът на "армейците" оспори решение на арбитъра и остана на крачка от изгонването.

9′

Жълт картон за Дюлгеров.

8′

ГРЕДА!

Манолев стреля от свободен удар и топката се отбива в напречната греда на вратата на съперника.

Добра възможност за ЦСКА.

4′

Корнер в полза на домакините.

След изпълнението му обаче Лое извършва нарушение в наказателното поле.

3′

Станислав Манолев центрира в наказателното поле на съперника.

Не се стига до удар към вратата на Верея.

2′

Двубоят започна с минута мълчание, в памет на жертвите от пътното произшествие на АМ "Тракия".

1′

29. Никола Борисов 87. Симеон Мечев

ЦСКА приема Верея в среща от 29-ия кръг на Първа лига днес. Двубоят на стадион "Българска армия" започва в 17:30 часа.

Домакините са в доста лошо психологическо състояние, тъй като загубиха от Левски за Купата на България през седмицата, а за капак на всичко отборът е и с големи кадрови проблеми, тъй като на практика няма здрав нападател за днешната среща.

ЦСКА поздрави Фернандо Каранга

Бразилецът празнува рожден ден

Контузени за този мач са Китанов, Десподов, Джеси и Бланко, а наказан е Каранга, което ще рече, че по всяка вероятност едно от новите попълнения Роланд Алберг ще изпълнява ролята на централен нападател днес.

В състава на гостите също има кадрови проблеми и аут са Вълчев, Йорданов и Минев, но все пак Елиаш има достатъчно добри футболисти, които да ги заменят сред титулярите.

ЦСКА без половин отбор и срещу Верея

Срещата пропуска наказаният Фернандо Каранга

Абсолютният фаворит дори без нападател е отборът на ЦСКА, който трябва да спечели на всяка цена трите точки днес, за да запази някакви шансове да се бори за титлата.

Днешният мач ще бъде и юбилеен за Стамен Белчев, тъй като това ще бъде неговата 50-а среща начело на "червените", като балансът му досега е 32 победи, 12 ремита и 5 поражения като наставник на ЦСКА.

Балансът между двата тима показва 2 победи за ЦСКА, 1 реми и 1 победа за Верея.

Стамен Белчев призова: Да покажем характер!

Белчев призова: Да покажем характер! (ВИДЕО)

"Огорчението от загубата с Левски е огромно"