ГООООЛ ЗА ЦСКА!!! Страхотно изпълнение на Митко Митков. Младокът получи топката отляво и без да се притеснява със страхотен удар от около 35 метра направи Иванов безпомощен.

Митков влиза на мястото на Кери.

66′

Жълт картон за Йордан Апостолов.

63′

ГРЕДА!!! Иванов увисна след центриране от корнер, а Чорбаджийски с глава прати топката в гредата.

Снимка 433785

60′

Давидов влиза на мястото на Фабрини.

59′

Удар с глава на Али Соу минава покрай вратата.

Снимка 433789

57′

ГООООООЛ ЗА ЕТЪР!!! По-добрата игра на "болярите от началото на второто полувреме даде резултат и Даниел Младенов изравни резултата. Тиаго сбърка в опита си да изчисти топката. Кълбото попадна в Младенов, който остана очи в очи с Черниаускас и не му остави шансове за 1:1.

51′

Отличен шанс за Етър. Стоянов центрира в наказателното поле за Боджадж. Косоварят не успя да играе с топката. Кълбото обаче попадна в непокрития Йордан Апостолов, който стреля покрай вратата.

46′

Удар от далечна дистанция на Пинто рикошира в играч на гостите и излезе в корнер.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Гол на Соу е отменен. Гамбиецът засече центриране на Атанасов отдясно, но бе зад последния в защитата на "болярите".

Снимка 433784

44′

Кери проби отдясно и стреля от малък ъгъл, но Иванов успя да избие в корнер.

42′

Христо Иванов лови слаб удар с глава на Чорбаджийски.

37′

Отлична възмозможност пред Евандро. Бразилецът бе оставен непокрит след изпълнение на корнер, но не успя да насочи топката към вратата. Кълбото остана в притежание на "червените" и последва удар на Бодуров, който Иванов изби в корнер. След поредния ъглов удар пред вратата на Етър, Соу стреля с глава над вратата.

Снимка 433783

35′

Здравко Илиев влезе по-остро в краката на Евандро, но първо игра с топката. Стефан Апостолов даде нарушение в полза на ЦСКА, но не и втори жълт картон за защитника.

27′

Тиаго опита изпълнение на пряк свободен удар, но топката срещна стената.

26′

Жълт картон за Здравко Илиев.

Снимка 433780

23′

Спасяване на Черниаускас! Крум Стоянов проби през центъра, премина покрай Фабрини и комбинира с Ковачев. Младокът му върна, но ударът на Стоянов от границата на наказателното поле бе отразен от литовския вратар.

21′

Удар на Светослав Ковачев от далечна дистанция минава покрай вратата на ЦСКА.

12′

Отлично центриране на Здравко Илиев намери оставения абсолютно сам в наказателното поле на ЦСКА Даниел Младенов. Крилото опита ефектен удар, който обаче не се получи.

4′

ГООООЛ ЗА ЦСКА!!! Али Соу бележи от дузпа с безпощадно изпълнение. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Александър Дюлгеров срещу нахлуващия отляво Петър Занев.

1′

28. Гълъбов 20. Пехливанов

ЦСКА открива новото първенство с домакинство на Етър. Срещата на "Армията" започва в 21:00 часа.

Треньорите не мисля да правят големи промени в атака след победата с 4:0 над ОФК Титоград. В отбора ще се завърне Божидар Чорбаджийски, който бе наказан за мача с черногорците.

Отново едва ли ще се разчита на капитана Николай Бодуров.

ЦСКА едва ли ще повтори най-големия си домакински успех срещу Етър днес

За осми път през новия век "червените" откриват първенството с домакинска среща

В отбрана може да настъпи още една промяна - Занев да влезе на мястото на Жеферсон. Бразилецът получи удар към края на мача с Титоград и бе заменен принудително.

Етър ще бъде без трайно контузените нападатели Иван Петков и Милчо Ангелов. На разположение не са също халфът Никола Колев и бранителят Христофор Хубчев, които се възстановяват след травми.