Нямаше и много опции за подаване към свой съотборник.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+2′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

Първото полувреме премина при натиск на домакините, които имаха няколко отлични възможности да излязат напред в резултата, но не успяха да го сторят.

Освен липсата на късмет, за запазването на статуквото спомогна и изключителната форма, която демонстрира вратарят Христо Иванов.

Най-важна от намесите му се оказа тази в 24-ата минута, когато той спаси изстрел от 11-ия метър на Георги Йомов.

Дузпата беше присъдена за фаул на Илиев срещу Мазику в наказателното поле, за което футболистът на гостите получи и официално предупреждение.

Непосредствено след пропуска си от бялата точка, Йомов можеше да се реабилитира, но изведен сам срещу вратаря отново пропусна.

Третата поредна намеса на Иванов съвсем отчая "червените", като този път той спаси удар с глава на Юрген Матей.

Етър опита няколко атаки в полето на Бусато, стигна до ъглови удари и едно статично положение, но така и не подложи "армейския" страж на оптимално изпитание.

Така след края на първите 45 минути голове на стадион "Българска армия" не бяха отбелязани.

45′

Почивка.

44′

Засада на Алдаир.

40′

Няколко възможности за Етър да организира атака.

Нищо интересно пред полето на Бусато.

Снимка 522814

36′

Засада на Кайседо.

35′

Извеждащо подаване към Кайседо.

Удар по диагонала!

Кълбото преминава на сантиметри от десния стълб на вратата.

33′

Трето спасяване на Иванов!

Юрген Матей стреля с глава, но гол отново няма.

Вратарят на Етър показва, че слънцето свети в очите му и пречи той да следи внимателно случващото се на терена.

30′

Шут на Йомов!

Нова страхотна пороява на вратаря на Етър.

Резултатът се запазва непроменен.

24′

ГОЛ НЯМА!

0:0

Снимка 522816

ПРОПУСК НА ЙОМОВ!

ИВАНОВ СПАСЯВА С ВЕЩА НАМЕСА!

23′

ДУЗПА ЗА ЦСКА!

Илиев повали Мазику в наказателното поле и съдията посочва бялата точка!

19′

Йомов подава към Мазику.

Той продължава топката към Тиаго.

В последния момент се намесва защитник и избива.

Поредна акция в червено.

13′

Самостоятелен пробив на Синклер.

Стреля!

Без опасност за вратаря на Етър.

Кълбото лети далеч над целта.

12′

Центриране в наказателното поле.

Кайседо отправя удар към вратата.

Намирал се е обаче в положение на засада.

Снимка 522820

9′

Първи корнер в полза на Етър.

Нарушение срещу Бусато.

Играта ще бъде подновена с удар от "червената" врата.

4′

Неразбирателство между Синклер и Вион по десния фланг.

Топката излиза в странично хвърляне.

Етър бързо губи притежанието ѝ и тя преминава в краката на състезателите в червени екипи.

3′

Опит за извеждащо подаване към Кайседо.

Не успява да стигне до топката.

ЦСКА се стреми да упражни ранен натиск в половината на съперника.

2′

Опит на Тиаго да създаде напрежение в наказателното поле на съперника.

Топката стига до Вион, който обаче стреля неточно.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′

27 Мартин Смоленски 72 Юлиян Райков

Отборите на ЦСКА и Етър се изправят един срещу друг в единствения мач за деня от програмата на efbet Лига.

Макар и на съвършено различни позиции в шампионата, двете селекции имат достатъчно голямата амбиция за трите точки на "Българска армия".

Естествено, безспорен фаворит са момчетата на Бруно Акрапович.

Сашо Томаш - палачът на армейски треньори

В неделя наставникът се изправя за 12-и път срещу ЦСКА

Гостите, водени от Александър Томаш, се намират в серия от три мача без загуба - 0:0 с Левски, 1:1 срещу Локомотив (Пловдив) и успех с 3:1 над ФК ЦСКА 1948.

Георги Василев: ЦСКА ще трябва да се доказва след колебливите изяви напоследък

"Домакинството им на Етър хич няма да бъде лесно"

В същото време ЦСКА записа нулево равенство с Локомотив (Пловдив) у дома, а при гостуването си на "болярите" допусна равенство 2:2, което прави двубоя изключително непредсказуем.

Акрапович има доста кадрови проблеми. Босненският специалист няма да разчита на дефанзивния халф Амос Юга, който е контузен.

Извън сметките е и Адалберто Пеняранда, който също е с травма.

Стойчо Стоилов за Гергинов: Не е послушен, Хегемона и подизпълнителите ще му отрежат главата!