Жоржиньо заменя Джеси.

73′

Пехливанов заменя контузения Станоев.

71′

Новото попълнение Евандро дебютира за ЦСКА, заменя автора на третия гол - Десподов.

68′

Секулич стреля по диагонал от наказателното поле, но топката попадна в обсега на Антонов, който изби.

63′

Десподов стреля с глава, топката мина до гредата.

60′

Бикел заменя Пинто.

59′

Глаусио Силва заменя Ндиайе.

56′

ГОООЛЛЛ ЗА ЦСКА! Майсторско отиграване на Десподов, който от малък ъгъл финтира играч на гостите, за да може със силен удар да покачи на 3:0!

52′

Домакините можеха да стигнат до трети гол, но удар на Малинов намери гредата, а след това Джеси стреля в ръцете на Станислав Антонов.

46′

Коконов заменя Ахмедов.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

45+1′

ГОООЛЛ ЗА ЦСКА! Куриозно попадение за "червените", след като вратарят Антонов изчисти топката в тялото на своя съотборник Ковачев - 2:0!

39′

ГООООЛЛЛ ЗА ЦСКА! Мауридеш бележи, след като засича с глава центриране отдясно - 1:0!

35′

Силен шут на Красимир Станоев от дистанция изненада за момент Черниаускас, който първоначално изпусна топката, но после я сграбчи.

31′

Добра атака на Дунав завърши с удар на Светослав Ковачев от дъгата пред наказателното поле, който обаче не намери целта.

29′

Рубен Пинто стреля извън наказателното поле, но топката мина до гредата.

24′

Какъв пропуск на Мауридеш! Бразилецът получи пас от Джеси на метри от вратата, необезпокояван от никого, но вместо да скъса мрежата, нападателят прати топката високо над вратата!

Снимка 371999

20′

Лошо боксиране на Станислав Антонов при центриране от корнер прати топката на главата на Бодуров, който на метри от вратата стреля, но Антонов демонстрира рефлекс и се реваншира!

19′

Гостите успяха да изнесат играта с няколко метра по-напред от наказателното си поле.

12′

Шанс за ЦСКА! Джеси бе изведен сам срещу Антонов, крилото на "червените" финтира вратаря, но топката му избяга настрани.

Снимка 371997

7′

Както и се очакваше категоричен натиск на ЦСКА от началото на мача.

2′

Джеси центрира от фланга към Малинов, който стреля опасно с глава от добра позиция, но ударът му премина до гредата!

1′

Начало на срещата на стадион "Българска армия".

10. Евандро 94. Силва

Тази вечер от 20:45 часа, ЦСКА приема Дунав (Русе) на стадион "Българска армия" в мач от третия кръг в Първа лига.

"Червените" ще търсят третия си пореден успех от началото на сезона, за да се възползват максимално от грешките, които Лудогорец допусна и най-вече от загубата снощи от Локомотив (Пловдив) с 0:1.

ЦСКА с Евандро срещу Дунав

Вижте групата на "червените"

Сред титулярите на столичани се завръщат Николай Бодуров и Кристиян Малинов. Очаква се новото попълнение Евандро Да Силва да направи дебюта си, а Нестор ел Маестро да направи някои промени, за да запази основните си играчи за мача с Копенхаген в Лига Европа. Заради това Божидар Чорбаджийски може да остане на резервната скамейка, а на негово място в игра да се появи Перейра. Добрата новина за старши треньора е, че Кирил Десподов също ще изиграе първия си мач от началото на сезона.

Малин Орачев определи групата на Дунав за гостуването на ЦСКА

Вижте я

В Русе нямат никакви кадрови проблеми, но Малин Орачев ще направи някои промени в състава си сравнение с този, които извоюва победа над Ботев (Враца) с 3:1 в предишния кръг. След наказания се завръщат Станоев и Попадийин, но вторият най-вероятно ще остане резерва.