Лудогорец победи Царско село с 2:0 като гост

"Орлите" със седма поредна победа и нов рекорд

Андерсон проби отдясно и намери пролука за стрелба, но прати топката над вратата.

Тауата проби отляво и пробва да изненада Пласид с удар в близкия ъгъл. Националът на Хаити обаче се справи.

85′

Жълт картон за Андерсон.

82′

Спасяване на Тигъра!!! Вратарят на Лудогорец се намеси отлично след удар на Христов от близко разстоянието и изби.

81′

Лукоки заменя Жоржиньо.

79′

Манолев заменя Икоко.

78′

Жълт картон за Недялков.

77′

Бакалов влиза на мястото на Чибота.

72′

Венци Христов заменя Ната.

Снимка 450234

70′

Нов пропуск на Лудогорец!!! Жоржиньо напредна и подаде към Шверчок, който бе хванат в крачка и не успя да насочи топката в опразнената врата.

69′

ГРЕДА!!! Битон получи топката на отлична позиция и стреля, но Пласид спаси. Домакините обаче сбъркаха при изнасянето на топката. Кълбото стигна до Тауата, който стреля, но нацели гредата.

65′

Мари влиза на мястото на Антуи.

64′

Андерсон влиза на мястото на Карачанаков.

61′

Жълт картон за Чибота.

60′

Спасяване на Пласид!! Вратарят на Царско село успя да избие опасен удар на Битон от пряк свободен удар.

59′

Жълт картон за Антуи.

Снимка 450233

59′

Жълт картон за Терзиев.

56′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Икоко бележи. Нова продължителна атака на Лудогорец завърши с пас на Жоржиньо към Икоко, който се измъкна от Антуи и с удар по диагонала преодоля Пласид.

54′

Лудогорец организира опасна атака. Битон намери Чибота в наказателното поле, който нанесе удар, но Пласид се справи.

52′

Илиев отрази удар от пряк свободен удар на Карачанаков.

Снимка 450230

51′

Жълт картон за Анисе.

50′

Безкрайно неточен удар на Чибота.

45′

Начало на второто полувреме.

45+4′

Край на първата част.

45+2′

Карачанаков центрира в наказателното поле, където Кавдански стреля с глава, но Илиев се справи с лекота.

41′

Минчев се оказа на добра стрелкова позиция фронтално срещу Илиев. Нападателят обаче стреля неточно.

28′

Пропуск на Чибота!!! Лудогорец организира нова опасна атака. Дяков намери Чибота в наказателното поле, който от няколко метра стреля над вратата.

Снимка 450228

23′

ГРЕДА!!! Битон получи пас от дълбочина, овладя топката и с майсторски удар извън наказателното поле прати топката в гредата.

22′

Неточен удар на Анисе.

21′

ГОООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Шверчок бележи! Царско село сбърка в центъра, топката се озова в Жоржиньо, който напредна. Крилото пусна чудесен пас за поляка, който с прецизен удар не остави шансове на Пласид.

20′

Продължителна атака на Лудогорец завърши със свалена топка от Битон за Тауата. Израелският защитник нанесе удар, който рикошира в играч на домакините и излезе в корнер.

14′

Карачанаков опита удар от пряк свободен удар, но не затрудни Илиев.

11′

Жълт картон за Ната.

10′

Жоржиньо напредна отляво, справи се с Веселин Минев и намери Чибота пред наказателното поле. Конгоанецът стреля слабо покрай вратата.

9′

Битон опита удар от пряк свободен удар, но стреля слабо и Пласид улови.

Снимка 450231

4′

Ната намери Карачанаков пред наказателното поле. Крилото мигновено нанесе удар, който мина над вратата на Пламен Илиев.

2′

Първа добра възможност за Лудогорец! Битон проби отляво и центрира в наказателното поле, където Хашев не успя да изчисти, а вместо това щеше да прати топката в собствената си врата. Пласид обаче се намеси и изби в корнер.

1′

7. Карачанаков 17. Жоржиньо
10. Минчев 18. Дяков
91. Христов 93. Лукоки

Царско село се изправя срещу Лудогорец в двубой от поредния кръг на шампионата. "Орлите" ще търсят задължителни три точки срещу един от новаците във футболния ни елит.

Царско село без Серкан Юсеин срещу Лудогорец

Юношата на Ботев (Пд) е бил титуляр в 6 от последните 7 мача на новака в елита

Домакините нямат сериозни проблеми преди днешния мач. Единственият отсъстващ ще бъде Антонио Георгиев, който е контузен. Треньорът Никола Спасов вероятно ще пусне в игра Пласид на вратата и пред него Йордан Минев, Кавдански, Карбониери и Веселин Минев. Даскалов ще бъде дефанзивен полузащитник, а Ната и Кацаров ще движат играта в средата на терена. Антуи и Карачанаков ще действат на крилата, а атаката ще води Христов.

Наставникът на разградчани Станислав Генчев, почти сигурно ще даде почивка на част от титулярите и в същото време ще пусне на терена футболисти, които по-рядко получават шанс за изява. Сред избраниците му се очаква да попаднат Тауата, Дяков, Битон, Шверчок и други.

Лудогорец с уникален рекорд в мачовете си в столицата

На 13 август 2016 година Левски победи шампионите с 1:0

Лудогорец все още няма загуба в първенството и днес ще търси седма поредна победа на сметката си.

Главен съдия на срещата е Николай Йорданов, с помощници Веселин Мишев и Георги Тодоров. Делегат на БФС е Николай Колев, а работата на реферите зорко ще следи Кирил Йорданов.