Михайлов влиза на мястото на Пехливанов.

ГОООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО!!! Иван Скерлев си вкара автогол. Христов засече с глава центриране в наказателното поле, топката срещна гърба на Скерлев и влезе във вратата.

65′

Стефан Христов заменя Сисе.

62′

Етър бе близо до това да се върне в мача. Станев получи топката отдясно и потърси Ангелов на далечната греда. Нападателят нанесе удар, но Иванов успя да спаси. Последва нов шут на Ангелов, но отново вратарят се намеси решително.

60′

Опасен удар на Антонио Георгиев минава покрай вратата.

57′

Добрев влиза на мястото на Йосков.

Снимка 491815

55′

Втори жълт картон за Крачунов.

54′

Жълт картон за Ивайло Марков.

53′

ГРЕДА!!! Васев проби отляво и с меко центриране намери Будинов в наказателното поле. Нападателят нанесе удар с глава, който срещна гредата.

47′

ГООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО!!! Галчев с отлично центриране от пряк свободен удар намери Антонио Георгиев, който с глава вкара за 2:0.

46′

Жълт картон за Крачунов.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

35′

Етър организира опасна контраатака. Милчо Ангелов видя включилия се в атака Кольо Станев, който опита удар, но прати топката над вратата.

Снимка 491813

31′

Будинов спечели въздушния двубой с Крачунов, след което се ориентира по-добре и останал на стрелкова позиция опита опасен шут, който Иванов изби в корнер.

22′

Царско село бе близо до втори гол. Васев центрира в наказателното поле, където Сисе бе оставен сам. Офанзивният футболист изпревари вратаря и нанесе удар с глава, който мина над вратата.

Снимка 491810

20′

ГОООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО!!! Андерсон се разписа! Защитата на Етър не изчисти добре топката. Кълбото стигна до бразилеца, който с мощен удар от границата на наказателното поле прати топката във вратата.

17′

Неточен удар с глава на Сисе след центриране от корнер.

14′

Царско село отбеляза гол, който бе отменен заради засада. Галчев центрира от пряк свободен удар, Марков засече топката във вратата, но защитникът бе в положение на засада и попадението бе отменено.

9′

Васев проби отляво, справи се с един противник и центрира в наказателното поле, където Галчев стреля опасно с глава покрай вратата.

8′

Сисе свали с гърди топката за Галчев. Халфът опита удар от далечна дистанция, който бе неточен.

Снимка 491811

2′

Първа възможност за един от двата клуба. Андерсон получи топката пред наказателното поле, пое кълбото и опита удар, който бе неточен.

1′

2. Д. Георгиев 3. Райков

Царско село приема Етър в 20:00 часа, в последния двубой от първия кръг на шампионата.

Домакините са в серия от три поредни шампионатни загуби у дома и ще се опитат да прекъснат тази негативна серия.

Иво Андреевски: Нямаме конкретна оферта от Левски за Ната

Директор в Царско село: Нямаме конкретна оферта от Левски за Ната

"Към него има голям интерес"

Етър е сред най-удобните съперници на "царете" в елита, като воденият от Любослав Пенев отбор има 1 победа и две равенства, а головата разлика от срещите помежду им е 4:3.

Снимка 490109

Срещу Етър Пенев вероятно няма да може да разчита на вратаря Джони Пласид, който сигурно ще остане извън групата поради контузия.

Извън сметките заради наказания от баража срещу Септември са Уесли Ната и Симеон Мечев. Новите попълнения Мохамед Брахими, Дилън Мартенс, Салиф Сисе и Васил Божинов бяха картотекирани и се очаква поне двама да са сред титулярите.

Царско село оцени Етър на 20 лева

Мачът е във вторник

Етър не идва в най-доброто си състояние. В последната си контрола болярите" отстъпиха с 0:3 пред Ботев Пловдив. Треньорът Петко Петков има лични проблеми, а за капак двама от титулярите са извън сметките заради наказания. Това са Яни Пехливанов и Божидар Кацаров.

Петко Петков: Труден мач ни очаква, Царско село се подсили сериозно

"Добрата новина е, че Никола Колев вече е в строя"

Очаква се в тяхно отсъствие в центъра на защитата да действат Георги Купенов и Пламен Крачунов.

В центъра на терена ще си партнират Ивайло Михайлов, Даниел Пехливанов, Никола Колев и Антон Огнянов. Атаката ще водят Милчо Ангелов и Валентин Йосков.