Мнения след двубоя Ботев (Пловдив) - Марек (3:0) от 15-тия последен есенен кръг на шампионата.

Светослав Гърков (треньор на Ботев): Изиграхме на ниво последния ни мач за сезона. Започнахме доста трудно, като отново наши груби грешки позволиха на съперника да стигне до добри положения. 3-4 индивидуални грешки в защитата ни можеха да ни донесат доста неприятности. За пореден път пропускаме и много положения пред вратата на противника. Искам да поздравя момчетата ми, защото събрахме добър актив от точки, което ще ни позволи напролет да стартираме с по-голямо самочувствие. С основна заслуга за добрия за нас полусезон са лидерите в тима Арсов и Видолов.

Васил Павлов (треньор на Марек): Започнахме двубоя добре, като мисля че през първото полувреме стояхме не лошо на терена. Ако Кръстовчев бе реализирал в началото на мача двубоят можеше да се развие по различен начин. Получихме два бързи гола през втората част, което ни отказа. Не мога да не бъда доволен от представянето на тима ни. Надявам се следващия полусезон да успеем да задържим позициите си.