ЦСКА и Черно море направиха много мъжки мач помежду си и не успяха да се победят, завършивайки 0:0. "Армейците" не успяха да спечелят втори пореден мач след като паднаха от Славия в миналия кръг и по този начин оставиха Лудогорец начело в класирането.

Днес на "Тича" Черно море и ЦСКА не предложиха почти никакви футболни достойнства и закономерно стигнаха само до 0:0. Много лошо впечатление в мача направи Сашо Александров, който брутално и безумно влезе в краката на Грегъри Нелсън с явното намерение да му счупи крака. Закономерно бранителят бе изгонен с директен червен картон.

През първата част головите ситуации бяха твърде малко. В 19-ата минута Хермес Паломино се опита да догони една топка, след като Костадин Стоянов сбърка. Бранителят обаче поправи своята грешка и си върна топката.

В 23-ата минута след заучена ситуация Мишел Платини стреля добре, но покрай гредата.

Най-добрата ситуация за Черно море дойде в 33-ата минута. Тогава Георги Илиев не вкара буквално от 7-8 метра. Дончо Атанасов центрира невероятно отляво и топката попадна на крака на Георги Илиев. Капитанът на "моряците" стреля обаче в гредата, вместо да вкара в опразнената врата.

ЦСКА също отговори с греда до почивката. В 38-ата минута бразилският нападател Мишел Платини стреля много леко, но много технично покрай Пиргов, а топката се отби в страничната греда.

В началото на второто полувреме ЦСКА започна много по-силно двубоя и създаде две голови ситуации. В 49-ата минута Зику центрира много опасно в наказателното поле, Крачунов стреля много леко с глава, а Пиргов я закова на самата голлиния.

Минута по-късно Мораеш стреля отново много опасно с глава, но Пиргов отново бе на мястото си.

До края на мача преобладаваха нервите, като головите положения бяха твъде малко. В 70-ата минута ЦСКА все пак имаше положение за гол. Мишел Платини подаде ниско към Жуниор Мораеш, който със странична ножица стреля леко покрай гредата на Пиргов.

В 86-ата минута дойде и най-грозният момент в мача. Сашо Александров направи абсолютно безумно влизане в краката на Грегъри Нелсън, като се опита счупи крака на играча.

До края на двубоя време за повече нямаше и ЦСКА и Черно море завършиха при 0:0.