Сливен изпусна да победи Монтана и по този начин да се изкачи в класирането на "А" група. "Войводите" изиграха мъжки мач на стадион "Хаджи Димитър" и дори успяха да поведат, но в крайна сметка изпуснаха успеха. Само в рамките на първите 20 минути момчетата на Драголюб Симонович, който днес празнува своя 38-и рожден ден, изпуснаха две отлични ситуации за гол.

В 10-ата минута Филипов центира добре към Миранда, но нисичкият футболист не успя да отиграе добре с глава. В 18-ата минтуа Лазари проби отлично и изведе Деян Христов очи в очи с вратаря на Монтана, но голаджията пропусна. Все пак, домакините успяха да поведат в 37-ата минута.

Милен Василев проби, подаде отлично към Деян Христов. Той пък отклони към Владислав Ямуков, който откри резултата - 1:0. След това попадение обаче гостите сериозно се активизираха и започнаха да играят по-добре и това даде резултат. Минута преди почивката Миро Антонов подаде прекрасно към Чипилов, който вкара за 1:1.

През втората част обаче добрите ситуации липсваха и като че ли и двата тима се задоволиха с равенството, което в крайна сметка се запази.