Лукоки центрира отдясно. Той си спря топката до аутлинията. Андреа Христов изчисти.

Мисиджан сменя Димо Бакалов.

79′

Топката кацна гредата на Славия след центриране на Димо Бакалов. Безопасна ситуация.

76′

Георги Петков прави малки циркаджълци. Усмивката не слиза от лицето на вратаря на Славия.

74′

Кешеру влиза да спасява мача. Излиза Свиерчок, който остана незабележим.

70′

Хорхе Броун спаси удар отблизо на Шоколаров. Бърза контра на Славия отляво. Пропуск на бившия футболист на Лудогорец!

67′

Милчо Ангелов не можа да уцели топката след прострално центриране отляво. Футболистът на Славия напразно иска дузпа.

65′

Има зрители по-трибуните, които предпочитат да подремнат.

63′

Шоколаров спря атака на гостите.

62′

Топката профуча над гредата след плътен удар на Галин Иванов.

61′

Четвъртият съдия има претенции за мястото на загряване на резервите на Лудогорец. Това е по-интересно от събитията на терена.

60′

Удар по земя на Кампаняро. Топката мина на два метра от дясната греда на Петков.

58′

Натанаел Пимента сменя Антон Недялков.

55′

Героги Петков спаси силен удар на Жоао Пауло от пряк свободен удар. Вратарят легна надясно до гредата.
Първо спасяване в мача.

54′

Горалски се опита да стреля от границата на наказателното поле. Шутът му беше блокиран.
Преди това Лукоки успя да нахлуе отдясно по тъчлинията.

50′

Узунов спря контра на Лукоки.

49′

Велковски центрира така, че зашитник с лекота отклони топката с крак. Броун след това се пребори за високата топка.

48′

Фаул за Славия. Цветомир Панов спря атака на "белите" до левия корнер.

45′

Феновете на Славия са издигнали плакат: "Вековен отбор, вековен вратар".

45+2′

Изключително скучно първо полувреме.

45+1′

Свичерчок легна за дузпа. Георги Димитров но го взе на сериозно.

45′

Славистите се заържаха в полето на гостите отдясно.

41′

Галин Иванов отне топката, тръгна технично в центъра ... и подаде странично в тъч.

38′

Аутуори гледа учудено на тъчлинията. Неговите възпитаници не правят нищо на терена.

36′

Добра атака на Славия отдясно. Защита трудно се справи със ситуацията.

35′

Свиерчок нанесе удар с глава след корнера. Топката беше насочена вертикално нагоре.

34′

Центриране на Жоао Пауло от фаул отляво. Футболист на Славия успя да изчист в корнер.

32′

Много грешни подавания от страна на играчите на двата отбора. Темпото не е високо.

26′

Милчо Ангелов нахлу отляво в наказателното поле на Лудогорец. Центрирането му беше крайно неточно.

24′

Георги Петков държа топката в краката си повече от половин минута, чакайки да бъде атакуван. "Белите" не бързат за никъде.

22′

Жоао Пауло центрира от фаул. Фостър падна за дузпа, но Димитров не му обърна внимание.

19′

Шоколаров стреля от воле над гредата. Велковски центрира отляво, но Галин Иванов не можа да засече топката с глава.

17′

Велковски задържа Димо Бакалов.

16′

Узунов ритна топката в краката на футболист от стената на Лудогорец.

15′

Шоколаров беше фаулиран отдясно на атаката на Славия. "Белите" направиха бърза контра.

14′

Загорчич е клекнал до страничната линия. Неговите възпитаници приеха играта в своята половина.

12′

Георги Петков е официално на най-възрастният футболист играл в "Групата на майсторите".

9′

Лукоки е активен отдясно. Защитата на Славия се справя с центриранията.

6′

Първи корнер за Лудогорец. Безобразно изпълнение. Топката излезе в далечения тъч.

4′

Лукоки не можа да овладее трудна топка в наказателното поле.

3′

Йомов връхлетя здраво върхи Недялков в битка в центъра на терена.

1′

Слънчево време. Много приятно за игра. Център за домакините.
Имаше минута мълчание в памет на жертвите на катстрофата вчера.

17.Момчил Цветанов 28.Клаудиу Кешеру

Славия ще се опита да се възползва от натоварената програма на Лудогорец, за да затвърди амбициите си за място във финалната шестица. "Белите" започнаха  много силно  сезона, като бяха на косъм да измъкнат точка от столичния ЦСКА. Те показаха много колеблива игра срещу Витоша, а в миналия кръг имаха късмет при победата над Дунав.

Славия е на девето място със 7 точки, но четвъртия Берое е само на две точки. Столичният тим има само една победа срещу Лудогорец през 2012 година, но винаги играе силно срещу разградчани.

Шампионите са преди много важното домакинство срещу Торпедо (Кутаиси) и Пауло Аутуори е решил да запази титулярите си. Лудогорец има достатъчно добри футболисти и се нуждае от задължителна победа. Иначе столичните грандове Левски и ЦСКА ще е отдалечат много напред в битката за титлата.