90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 432
90+4′

Шут на Витанов в аут. Съдията даде край на мача 30 секунди по-рано. Заслужено равенство в скучен мач.

90+3′

Аралица отново не можа да стреля преди да бъде блокиран.

90′

Хубав удар с глава на Аралица. Малко встрани на вратата. Четири минути добавено време.

88′

Аралица смени Георги Илиев.

87′

Тасевски сменя Карабельов.

84′

Диниш блокира удар на Йомов, който преодоля преди това Езе и Малембана.

82′

ГООООЛ! Галин Иванов стреля безпощадно в десния ъгъл на вратата на Луков, който се хвърли на другата страна.

80′

Дузпа за Славия. Томашевич спъна нахуващия в наказателното поле Шоколаров.

79′

Калоян Кръстев сменя Радослав Кирилов.

77′

Уирис сменя Умарбаев.

76′

Радослав Кирилов стреля високо в аут от отлична позиция.

73′

ГООООЛ! Димитър Илиев в характерния си стил изчака вратарят да се хвърли и с обръщане на крака вкара елегантно топката в левия ъгъл на Георгиев..

72′

Дузпа за гостите. Глупав фаул на Бенгюзов срещу Витанов.

70′

Бенгюзов сменя Чунчуков.

66′

Опасна атака на Кирилов след грешка на Малембана. Защитата блокира центрирането отляво.

65′

Карагерен стреля след атака отдясно. Ударът му отново е блокиран в корнер.

63′

Езе не можа да засече хубаво топката, центрирана от Умарбаев. Шоколаров блокира нигериеца.

62′

Гамаков спря атака на гостите по десния тъч.

59′

Карагерен изчисти коварна топка, центрирана към вратата на Луков.

53′

Томашевич има нужда от лекарска помощ, след като се приземи лошо близо до наказателното поле на Славия.

52′

Ален Ожболт се замота в наказателното поле след хубав пас на Георги Илиев.

51′

Шут на Карагерен по земя диагонално. Топката излезе в корнер след рикошет в Попадийн.

48′

Ивайло Стоянов пожали Петър Патев, направил препречване. Зашитникът има вече картон.

47′

Янис Карабельов спря обещаваща атака на гостите.

45′

Очакванията са за по-динамично второ полувреме.

45+1′

Една греда и нищо друго през цялото първо полувреме.

45′

Томашевич направи груб фаул на тъча отляво.

44′

Георгиев беше фаулиран от Езе след центриране от фаул.

42′

Греда! Ален Ожболт стреля по земя в лявата греда на Георгиев. Карагерен подаде отляво след пас на Умарбаев от фаул.

40′

Малембана помете съперник при борба за висока топка и получи жълт картон.

36′

Петър Патев видя жълтия цвят на картона за фаул в центъра.

35′

Ожболт стреля силно отдалече. Топката профуча над напречната греда.

33′

Кирилов беше изведен отдясно, но искаше да шутира през Диниш.

31′

Претенции за дузпа от страна на домакините за игра с ръка на Езе. Ивайло Стоянов не е съгласен с тях.

30′

Ожболт и Карагерен последователно не можаха да шутират от изгодни позиции.

29′

Радослав Кирилов нахлу отляво, но Малембана с много чевръсти действия изчисти в корнер за домакините.

27′

Ивайло Стоянов оставя по-свободна игра.

24′

Малембана извърши нарушение срещу отличаващия се в мача Славчо Шоколаров.

23′

Умарбаев лежи на земята и има нужда от лекарска помощ.

19′

Националът Георгиев се справи с плонж след удар от дистанция.

17′

Диниш стреля с глава в аут след корнер отляво, изпълнен от Георги Илиев.

16′

Хубава атака на Карагерен отдясно. Центрирането към Димитър Илиев не се получи.

12′

Шут на Шоколаров право в ръцете на Луков.

7′

Хаотична игра в центъра на терена.

3′

Първите минути са за Славия. Гостите за сега се ограничават със защитни действия.

1′

Мач между два отбора, намиращи се в отлично състояния. Прекрасно време за игра.

1′

Националният селекционер Георги Дерменджиев зорко ще наблюдава случващото се на терена. Той е бил футболист и на двата отбора.

1′

Център за гостите, които атакуват към Витоша.

7. Калоян Kръстев 19.Уирис Густаво

Славия и Локомотив (Пд) винаги са предлагали интересни и непредвидими сблъсъци. Амбициите и на двата отбора са много големи през настоящия сезон и всяка точка е от огромно значение.

"Железничарите" правят много силна кампания. Те се намират в серия от 6 последователни победи и дори са в битка за титлата. Тяхното място в Топ 6 е сигурно. Днешната среща е от тези, които могат да отговорят на въпроса за сериозността на техните възможности.

Славия в битка за челната шестица. Отборът е на пета позиция, но разликата спрямо другите тимове е малка и всяка грешна стъпка може да се окаже фатална, когато стане време за крайните сметки. Още повече, че "белите" ще гостуват в следващия кръг на гранда ЦСКА.

Хубавият начален час е гаранция за отлични условия на стадиона в "Овча купел". Каквато и да е развръзка няма да бъде изненадваща.

Ръководството на мача е поверено на авторитетния съдия от Петрич - Ивайло Стоянов, който ще бъде вещо подпомаган от Мартин Венев и Мирослав Иванов.