Шанс за Тодор Неделев, който стреля отляво в наказателното поле, но ударът му облиза мрежата от външната страна.

Милчо Ангелов получи топката на линията на наказателното поле, но ударът му срещна напречната греда!

Жълт картон за Йомов.

61′

Цветанов замени Ашковски.

52′

Добра атака на Славия завърши с центриране на Йомов от десния фланг, но Кайзер излезе и пресече подаването към Милчо Ангелов.

47′

Антонио Вутов влиза на мястото на Диого Кампос през второто полувреме.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

43′

Жълт картон за Радослав Терзиев.

34′

Най-добритят шанс в мача до момента е на сметката на гостите! Остро центриране по земя от левия фланг намери непокрит Диого Кампос, който обаче на метри от голлинията не успя да порази целта!

31′

Неделев нахлу опасно отдясно в наказателното поле, но центрирането му бе високо за Стивън Петков.

28′

Вече почти половин час няма голово положение пред една от двете врати.

20′

Ботев успя да изнесе играта в центъра на терена в последните минути.

14′

Домакините от Славия поискаха дузпа за нарушение срещу дебютанта Ашковски, но Никола Попов бе близо до мястото на единоборството и даде знак играта да продължи!

9′

Домакините се настаниха в половината на пловдивчани, които след 5-ата минута изпитват затруднение в изнасянето на топката по земя.

5′

Спокойно начало на двубоя в столицата, като лек превес в първите минути имат играчите на Златомир Загорчич.

1′

23. Узунов 39. Вутов

Днес от 17:45 часа, Славия приема Ботев (Пловдив) на "Васил Левски" в първия мач от неделната програма за осмия кръг в Първа лига.

И двата отбора се нуждаят от трите точки днес. "Белите" не стартираха сезона по най-добрия начин и въпреки убедителните резултати в последните кръгове, все още не са достатъчно далеч от опасната зона. "Канарчетата" пък имат само точка повече от своя съперник, но са позиционирани малко по-напред в класирането.

Ботев (Пд) с важна информация за феновете преди гостуването на Славия

Срещата между двата отбора е утре

Пред Златомир Загорчич има някои проблеми за днешната среща. От състава отпаднаха  Антонис Стергиакис, Александър Станисавлевич и Емануеле Джерия. Положението за Николай Киров пък е коренно различно, след като той пристигна в София с всичките си футболисти.

Венцеслав Стефанов: Форматът на Първа лига е пълна простотия

Венци Стефанов: Форматът на Първа лига е пълна простотия

"Аз съм 100% да се върне старият вариант на "А" група"