Славия победи без проблеми отбора на Видима Раковски с 2:0 на собствения си стадион в квартал "Овча купел". "Белите" бяха абсолютния господар на терена през всичките 90 минути и закономерно стигнаха до победата.

Още в 8-ата минута стражът на Видима Пламен Илиев се размина с топката при добро центриране на Галин Иванов и не успя да вкара. По-късно и Тодор Колев се отчете с няколко пропуска. Именно бившият таран на Левски обаче съумя да вкара за 1:0 в полза на "белите" в  19-ата минута. Голът дойде след дузпа, която бе отсъдена за игра с ръка в наказателното поле. До края на полувремето Славия натикаше, но така и не стигна до втори гол.

През втората част играта не се промени и отново "белите" бяха по-актвиния тим. Галин Иванов изпусна най-чистото положение за домакините, за гостите капитанът Стойчев не успя да вкара. Все пак, в 79-ата минута отлична индивидуална изява на младока Спас Георгиев завърши с негов хубав гол за крайното 2:0. В последната минута Георги Христов също се разписа, но неговият гол не бе зачетен, заради засада.