Александър Башлиев отстъпва мястото си на Иван Стоянов

СПАСЯВАНЕ!!! Здравко Димитров напредна бързо към наказателното поле и шутира към вратата, но Християн Василев изби кълбото. При последвалата добавка малко след това, Мандианго разочарова и изпрати кълбото в ръцете на стража.

75′

Жълт картон за Фабиано Алвеш

74′

ПРОПУСК!!! Още с появата си на терена, Бадема получи шанс да изпълни пряк свободен удар пред границата на наказателното поле. Той реши да пробва с директен обстрел, но топката премина встрани от целта.

71′

Стефан Христов отстъпва мястото си на Емил Гъргоров

69′

Жълт картон за Лъчезар Котев

66′

Георги Стоичков е заменен от Иван Тилев

62′

СПАСЯВАНЕ!!! Асен Чандъров получи топката в наказателното поле и я чукна към Мандианго, който веднага шутира отблизо към вратата, но Християн Василев внимаваше и изби.

59′
Снимка 408933

52′

Борис Галчев центрира от фаул към наказателното поле, топката рикошира в гърба на защитник на "тигрите" и Християн Василев улови.

47′

След изпълнение на корнер на Ивайло Лазаров, Георги Амзин засече топката с глава отблизо и я насочи към вратата, но Янко Георгиев улови кълбото без проблем.

45′

Начало и на втората част!

45′

Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

42′

Жълт картон за Георги Стоичков

37′

Жълт картон за Ивайло Лазаров

36′

Жълт картон за Тодор Гочев

35′

ПРОПУСК!!! След изпълнение на корнер, Юлиян Попев засече топката във въздуха и директно я изпрати към вратата, но тя профуча над напречната греда.

28′

Ивайло Лазаров реши да опита директен обстрел от пряк свободен удар, но изпълнението му бе разочароващо и топката се озова в ръцете на Янко Георгиев с лекота.

19′

СПАСЯВАНЕ!!! Ивайло Лазаров се справи с двама защитници на съперника и центрира към наказателното поле, където Янко Георгиев успя да избие и за негов късмет нямаше нито един играч на Витоша около него.

18′

Борис Галчев също стреля от дистанция, но неточно.

17′
16′

Стефан Христов реши да си пробва късмета малко след централната линия на терена, но топката прехвърли вратата и излезе в аут след силния му шут.

14′

Здравко Димитров успя да се измъкне от пазача си и да стреля към вратата, но топката не затрудни Християн Василев и попадна право в ръцете му. Въпреки това, първи точен удар за Септември от началото на срещата.

6′

Здравко Димитров изпрати опасно центриране към наказателното поле, където Купенов не се намеси по най-добрия начин с глава и се наложи намесата и на Християн Василев, който изчисти в корнер.

3′

Асен Чандъров пусна хубав пас към Георги Стоичков, който веднага опита да изведе Мандианго, но защитник на "тигрите" се справи с нападателя и опасността премина.

2′
1′

18 Владимир Николов 66 Емил Гъргоров

Днес от 17:30 часа, Септември приема Витоша (Бистрица) в последен мач от 23-ия кръг в Първа лига. Срещата ще се играе на националния ни стадион "Васил Левски".

Домакините ще търсят своята трета поредна победа от началото на пролетния полусезон, след като записаха успехи над Берое (1:0) и Локомотив (Пловдив) - 2:0. "Тигрите" пък имат две загуби - от Ботев (Враца) и Левски.

Септември спечели гостуването си на Локомотив (Пловдив) с 2:0

Мечтаната футболна пролет за Септември продължава

Столичани поднесоха нова изненада, победиха Локо (Пд) като гост с 2:0

В състава на столичани се завръща Георги Стоичков, докато наказан е Георги Русев.

Бистричани привлякоха официално Емил Гъргоров, като той стартира срещата днес от резервната скамейка.

Преди мача, Септември заема 12-ото място във временното класиране с актив от 20 точки, докато Витоша е 11-ти със същия брой, но по-малко получени голове.