Край на срещата.

89′

Филип Михалевич влиза на мястото на Парвиз Умарбаев.

81′

Будинов спечели топката след центриране в наказателното поле на Локомотив. След това Тошев овладя, обърна се и нанесе удар, който мина покрай вратата.

80′

Мирослав Будинов влиза на мястото на Борис Галчев.

79′

Буна заменя Марчев.

Снимка 349797

78′

Удар извън наказателното поле на Галчев мина над вратата на Пиргов.

68′

Янко Ангелов заменя Елитон.

67′

Дяков проби отдясно и центрира в наказателното поле, където Борис Галчев бе оставен съвсем сам на точката на дузпата. Халфът насочи топката по посока на вратата, но кълбото мина покрай лявата греда.

62′

Стоичков замени Крис Гади.

Снимка 349796

56′

Локомотив отговори с отлична възможност пред Аралица. Хърватинът бе изваден от дълбочина, справи се с Добрев и стреля силно, но Георгиев успя да избие.

54′

Нова отлична възможност за Септември да излезе напред в резултата. Борис Галчев центрира в наказателното поле от пряк свободен удар, където Чандъров нанесе удар, който Пиргов със сетни сили успя да избие.

48′

ПРОПУСК НА ТОШЕВ!!! Иван Тилев изведе Гади отдясно, французинът с упореден пас намери Мартин Тошев, а нападателят от няколко метра прати топката право в тялото на застаналия на голлинията Димитър Везалов.

47′

Елтон бе оставен непокрит при центриране от корнер. Бранителят стреля с глава, но не намери очертанията на вратата.

46′

Асен Чандъров влиза на мястото на Яя Меледже.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

43′

Борис Галчев стреля от пряк свободен удар пред наказателното поле, но прати топката право в стената.

42′

Жълт картон за Юрица Булят.

41′

ПРОПУСК НА АРАЛИЦА! Хърватинът овладя технично топката в наказателното поле, преодоля Васил Добрев и стреля от близка дистанция, но Янко Георгиев демонстрира чудесен рефлекс и спаси.

Снимка 349795

37′

Гостите организираха бърза атаката. Аралица намери Димо Бакалов отляво. Крилото стреля от границата на пеналта, но прати топката над вратата.

25′

Елитон получи топката пред наказателното поле и стреля мигновено, но над вратата.

24′

Иван Тилев получи коридор за стрелба и нанесе удар извън наказателното поле, който премина покрай вратата на Пиргов.

22′

Димо Бакалов със слаб удар, право в ръцете на Георгиев.

15′

Силен удар на Димо Бакалов от далечна дистанция не намери очертанията на вратата.

Снимка 349794

11′

Техничен удар на Иван Тилев извън наказателното поле попадна право в ръцете на Пиргов.

9′

Мартин Тошев свали с глава центриране и изведе Фабиано на отлична позиция. Бразилецът обаче се забави, след което защитник му попречи да отправи хубав удар и халфът прати топката в аут.

4′

Слаб удар от дистанция на Марчев, без проблеми за Георгиев.

1′