Будинов засече хубаво центриране на Борис Галчев, но след удара му с глава топката премина над напречната греда.

Артюрин изведе Батрович на чудесна стрелкова позиция, той надбяга Диаби, нахлувайки в наказателното поле и веднага стреля, но Галев успя да спаси с крак.

Байду отстъпва мястото си на Георги Русев

66′

Ерик Почански заменя голмайстора Дани Младенов

63′

ГОООЛ! Дани Младенов удвоява! Румен Руменов центрира в наказателното поле на Септември, където Боджадж свали топката за своя съотборник. Той стреля с глава отблизо и не пропусна да се разпише в опразнената врата за 2:0.

62′

Жълт картон за Венци Василев

57′

Дани Младенов се измъкна от защитата на Септември, след като получи хубав пас от Боджадж. Той стреля директно към вратата, но доста неточно.

46′

На почивката е заменен Асен Чандъров, на негово място се появява Здравко Димитров

45′

Начало и на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме! Етър се оттегля на почивка с аванс от един гол пред Септември.

38′

Батрович на два пъти имаше шанс да удвои резултата, но Галев успя да предотврати втори гол в мрежата си. Първо играчът на Етър остана сам срещу вратаря, но той спаси, след което получи хубав пас от Руменов и с атрактивен удар опита да преодолее стража, но отново не успя.

29′

Жълт картон за Румен Руменов

25′

ГОООЛ! Румен Руменов открива резултата! Батрович пусна пас към Димо Атанасов, който веднага комбинира със своя съотборник и той с глава мушна топката в мрежата за 1:0.

23′

Васил Добрев успя да вкара топката във вратата на Етър, но преди това страничният съдия бе вдигнал своя флаг за засада и попадението не бе зачетено.

15′

Жълт картон за Асен Чандъров

10′

Байду центрира отблизо в наказателното поле, след което топката се удари в ръката на Венцислав Василев. Въпреки претенциите на треньорския щаб, главният съдия прецени, че дузпа няма.

9′

Футболист на Етър изпрати топката в наказателното поле, където Боджадж с последни сили успя да стигне до нея и да я чукне към Дани Младенов, но той не я пое добре, стреля директно от въздуха и тя премина встрани от целта.

6′

Галчев реши да пробва късмета си с далечен шут, но топката отново излиза в аут.

4′

Жълт картон за Боджадж

3′

Галчев реши да центрира към наказателното поле след изпълнение на свободен удар, доставяйки топката на главата на Диаби, но той вложи прекалено голяма сила и тя прелетя високо над вратата.

2′

Никола Колев се озова на чудесна стрелкова позиция, но след удара му топката премина покрай вратата.

1′

3 Слави Косов 17 Чавдар Ивайлов

Днес от 16:30 часа, Септември приема Етър на националния ни стадион "Васил Левски" в мач от седмия кръг в Първа лига.

Срещата е доста важна и за двата отбора, които до този момент имат само по четири точки в актива си и се намират в долната половина на временното класиране в елита.

Дунав победи Септември с 2:0 след глупав червен картон на Иван Стоянов

Домакините имаха превъзходство, но трудно пречупиха момчетата на Николай Митов

Домакините са в негативна серия от три поредни загуби, като последната им победа бе през април, когато надвиха именно великотърновския тим с 1:0. Старши треньорът Николай Митов няма да може да разчита единствено на Иван Стоянов, който е наказан.