Жълт картон за Бенга.

76′

Николов заменя Добрев.

75′

ГОООЛЛ ЗА БОТЕВ! Петър Атанасов засича центриране отдясно и бележи с удар от вратарското поле за 2:0!

69′

Жълт картон за Спас Георгиев.

66′

Столичани се опитват, но на този етап не могат да застрашат опасно вратата на Красимир Костов.

56′

Удар на Крис Гади на метри от вратата, топката премина на сантиметри до гредата!

51′

Събитията се развиват предимно в средата на терена в първите минути на второто полувреме.

46′

Байду заменя Будинов.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

42′

Даниел Гаджев е заменен принудително от Ивайло Михайлов.

35′

Галчев пробва специалитета си от пряк свободен удар, но топката мина над вратата след рикошет в стената.

24′

Удар на Будинов с глава среща гредата, а при отбитата топка Чандъров не успя да намери целта!

21′

Още една добра атака за гостите, при която Спас Георгиев стреля отдясно в наказателното поле, но топката не порази целта.

16′

Спас Георгиев можеше да покачи на 2:0! Йордан Апостолов намери перфектно с външен фалц колегата си в атака, който на метри от голлинията се размина с топката!

13′

Домакините опитват да осъщесвят натиск в последните минути, а при една ситуацията топката попадна в Крис Гади, който обаче не се ориентира добре в наказателното поле и стреля неточно.

8′

Самочувствието в редиците на гостите се засили след ранния аванс, който получиха в столицата.

5′

АВТОГОЛ! Гостите повеждат, след като Георги Стоичков с глава засече топката в собствената си врата при центриране от десния фланг - 1:0 за врачани!

1′

Начало на мача на стадион "Васил Левски".

18. Николов 22. Милчев

Отборите на Септември и Ботев (Враца) закриват четвъртия кръг в Първа лига. Срещата е от 20:30 часа и ще се играе на националния ни стадион "Васил Левски".

Домакините са в приповдигнато настроение, след като записаха разгромна победа с 5:1 над Черно море в предишния кръг, докато това на гостите е доста минорно. Врачани още не са достигнали до успех от началото на сезона.