Галчев стреля силно, но вратарят изби топката.

45′

Играта е подновена.

45+1′

През първото полувреме зрителите на Националния стадион не станаха свидетели на нищо кой знае колко запомнящо се.

Двата тима играеха предимно в средата на терена, като атаките към двете врати бяха рядкост, съответно както и изстрелите в очертанията им.

Още след 15-ина минути игра Карлос Охене беше принудително заменен в състава на Берое, след тежък фаул на Галчев.

Самият Галчев също на няколко пъти спираше пробивите си, хващайки се за левия си крак, но остана на терена до края на първото полувреме.

Единственото попадение за откриващите 45 минути от срещата бе отбелязано в края й. То бе дело на Матеус Леони, дал преднина на гостите в резултата в доста важен и определящ момент от сблъсъка.

Берое владееше топката по-често от съперника, но пък 100%-вите ситуации в пеналта на Септември се брояха на пръстите на едната ръка.

45′

Почивка.

44′

ГООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0 за Берое!

Попадение на Леони!

43′

Мартин Камбуров пада в наказателното поле.

Претенции на нападателя за неотсъдена дузпа в негова полза.

41′

Жълт картон и за Мартин Камбуров.

40′

Удар на Антон Иванов!

Топката преминава встрани от вратата на Перниш.

35′

Жълт картон за Динков.

30′

Многобройни грешни подавания и в двете половини от терена.

Играта не е особено приятна за наблюдаване.

25′

Гади пробива в половината на съперника и опитва центриране.

Топката е избита от защитник.

23′

Диагонален изстрел на Мартин Камбуров!

Без резултат. Шутът му е спасен.

21′

Удар на Мартин Тошев!

Гол не пада.

Добър опит на нападателя, който стреля от над 20 метра.

17′

Принудителната смяна в състава на Берое е факт.

Контузеният Охене е заменен от Кохей Като.

11′

Галчев все пак получава официално предупреждение.

Напълно заслужено.

10′

Тежък сблъсък между Охене и Галчев.

Без картон за футболиста на софиянци, на първо време.

Може би обаче състезателят на гостите скоро ще бъде заменен.

7′

Галчев стреля силно!

Топката минава далеч от целта.

5′

Мартин Камбуров започва като титуляр за Берое за първи път.

До момента топката не стига често до него, за да изпробва той изстрела си.

4′

Удар към вратата на Перниш!

Той лови топката.

Добра възможност за домакините от столицата.

1′

22. Георги Стоичков 17. Антон Карачанаков

Отборите на Берое и Септември се изправят един срещу друг в последен двубой от петия кръг в Първа лига.

Очаква се наставникът на домакините - Александър Томаш да остави на пейката защитника Георги Динков, който сбърка фатално в дербито срещу Ботев (Пловдив) миналата седмица и вместо него да пусне Камен Хаджиев.

Септември без капитана си няколко месеца!

Вратарят Валентин Галев аут от игра заради контузия

Мартин Камбуров също няма да е титуляр, но ще се появи през второто полувреме. Атаката на беройци ще води румънецът Негруц, а неговият сънародник Фирцулеску, Карлос Охене и Педро Еуженио ще допълнят офнзивното каре на тима от Стара Загора.

За Септември в предни позиции ще действа Мартин Тошев, подпомаган от Крис Гади, Борис Галчев и Владислав Романов.

Столичани са единственият отбор в елита без равенство до момента. Тимът на Димитър Васев има само един гол в изиграните 4 мача, но той донесе победата срещу Пирин (Благоевград).