КРАЙ НА МАЧА! ДВАТА ОТБОРА СИ ПОДЕЛИХА ПО ТОЧКА.

Пирин и Славия завършиха наравно 0:0

Пирин и Славия извъртяха скучно реми в Благоевград (ВИДЕО)

Двата отбора си поделиха по точка

85′

Конър Хендерсън се появява на терена на мястото на Паланков в заключителните минути на мача

84′

Влади Узунов се появява на мястото на Мба

78′

Жълт картон за Антон Костадинов

77′

Калоян Кръстев влиза на мястото на Ивайло Димитров

74′

Димитър Благов е заменен от Башлиев

73′

Жълт картон за Станислав Костов

71′

Костадин Велков получи първо предупреждение от главния съдия

70′

Аймен Суда също получава жълт картон

65′

Жълт картон за Димитър Благов

55′

Жълт картон за Тодор Паланков

51′

Славия отвърна на удара. Галин Иванов пробва да покоси вратата на Пирин, но топката срещна страничния стълб.

46′

Много опасна ситуация пред вратата на Славия! За щастие на "белите", Димитър Благов не успя да изпрати топката в очертанията на вратата.

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ДВАТА ОТБОРА СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКА ПРИ НУЛЕВ РЕЗУЛТАТ.

43′

Антон Костадинов отправи силен удар към вратата на Славия, но топката премина покрай страничния стълб.

42′
36′

Спасяване на Стергиакис! Суда отправи силен шут отблзо, но вратарят на Славия бе безпогрешен.

35′

Иван Минчев е декориран в жълто

31′

Жълт картон за Стилиян Николов заради неправомерното му отиграване на топката при отменения гол на Пирин

30′

Гол на Пирин бе отменен, след като Николов игра с ръка преди да насочи топката в мрежата!

27′

Ндонг разочарова с изпълнението си. Футболистът на Славия опита силен далечен удар, но топката излетя високо над напречната греда.

25′

Нова добра възможност за "орлетата"! Кирилов пусна топката към непокрития Суда, който отправи удар от границата на наказателното поле, но не нацели очертанията на вратата.

24′

Отлична атака на Пирин! Ничев центрира в наказателното поле, а Благов опита удар с глава отблизо, но Андреа Христов бе добре позициониран и изчисти.

20′

Добра комбинация между Галин Иванов и Абуд Омар, но атаката им завършва с вдигнат флаг за засада, Този път решението на страничния рефер е правилно.

15′

Ивайло Димитров бе хубаво изведен от свой съотборник, но страничният съдия вдигна своя флаг за засада. Останаха съмнения дали такава имаше, тъй като нападателят на Славия бе на една линия със защитниците на Пирин.

13′

Иван Минчев центрира в наказателното поле от корнер, но топката бе изчистена от защитата на Пирин.

9′

Костадин Ничев опита нещо заучено пред вратата на Славия, но пасът му в коридор не достигна до негов съотборник.

1′

29 Петър Христов 13 Стефан Велков

Днес от 17:45 часа Пирин приема Славия в откриващия мач от 13-я кръг в Първа лига. В предишния си шампионатен мач, "орлетата" поднесоха изненадата, като измъкнаха точка от ЦСКА на "Армията" (0:0) и днес ще се опитат да затвърдят доброто си представяне.

Милен Радуканов: Всички, които подцениха Славия, сбъркаха

Радуканов: Всички, които подцениха Славия, сбъркаха

"Най-важното беше да възстановим футболистите след мача с ЦСКА"

"Белите" оставиха слабия стар на сезона зад гърба си и се намират в подем. Столичани нямат загуба в 4 поредна мача, като спечелиха 3 от тях. Тимът е на 9-о място с 15 точки във временното класиране и при успех днес може дори да погледне към топ 6.

Пирин се представя колебливо на свой терен, като от началото на сезона има едва 4 спечелени точки. Добрите новини за Милен Радуканов преди мача са свързани със завръщането на капитана Александър Башлиев, както и това, че новото попълнение Конър Хендерсън най-накрая е готов да направи дебют.

Треньорът на Славия - Златомир Загорчич едва ли ще прави промени по състава, който разби с 3:0 Дунав в миналия кръг. Халфът Емил Мартинов, който се контузи срещу "драконите", е готов за игра и най-вероятно ще започне като титуляр. Двубоят пропуска контузения Георги Петков.