Пирин и Локомотив (Пловдив) не се победиха и завършиха наравно 0:0 в последен мач от 7-ия кръг на "А" група, игран на стадион "Осогово" в Кюстендил.

Интересните положения през първото полувреме почти липсваха. Иван Цачев можеше да изведе символичните домакининапред в самото начало на мача, но Сингбо му изби топката в последния момент.

Благоевградчани бяха най-близо до гола в 66-ата минута. Ризов намери добре Пеев, който стреля, но ударът му срещна напречната греда. Малко по-късно пък Илиев можеше да открие за "смърфовете", но вратарят на Пирин Галев се намеси отлично.

Младенов също имаше отлична възможност за "зелените", но останал сам срещу Акалски, не успя да преодолее стража на Локомотив, който иби шута му в корнер.

В последните минути Пирин натисна, но така и не успя да стигне до гол. Пловдивчани пък всячески бавеха играта и в крайна сметка стигнаха до целта си - да не загубят. Така двата отбора прибавиха по една точка в актива си.