90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА! ПИРИН УСПЯ ДА СИ СПЕЧЕЛИ ТОЧКА ОТ МАЧА С ЛИДЕРА ВЪВ ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ ЧЕРНО МОРЕ!

Черно море и Пирин завършиха 1:1

Пирин сложи край на победната серия на Черно море (ВИДЕО)

Двата отбора си поделиха по точка

90+2′

Станислав Костов е заменен от Стефанов

88′

Рениа влиза на мястото на Дани Младенов

84′

Жълт картон за Паланков

82′

ГООООООООООЛ ЗА ПИРИН! Попев възстановява равенството на "Христо Ботев"!

79′

Коконов влиза на мястото на Огнянов

78′

Капитанът на Пирин е санкциониран заради реплики към съдията

77′

Станислав Костов отново притеснява Михайлов, след като се справи отлично със Зехиров, но не успя да стреля по най-добрия начин и стражът не бе особено затруднен.

76′

През последните минути Пирин е по-дейният отбор на терена, като домакините се опитват да достигнат поне до равенство.

69′

Капитанът на "моряците" - Георги Русев е заменен от Стефан Станчев

66′

Спорна ситуация на "Христо Ботев". Черно море извърши нарушение, което според съдията е било извън наказателното поле и отсъди свободен удар. Зад топката застана Костов, но ударът премина над напречната греда.

65′

Чудесна възможност пред Пирин! Стилиян Николов отправи силен удар от малък ъгъл, но Михайлов изби топката с тялото си.

64′

Жълт картон за Илиас Хасани

59′

Нов пробив на дуото Чунчуков - Зехиров, но атаката им не затрудни Макенджиев. При добавката обаче, Старокин отправи силен далечен шут, при който вратарят трябваше да се намесва и успя да опази мрежата си "суха".

55′

Димитър Благов излиза и на негово място влиза Радослав Кирилов

50′
46′

На почивката е заменен голмайсторът Георги Божилов, а на негово място се появи Александър Александров

46′

Черно море не губи време и стартира с атака на Зехиров, който обаче разочарова с изпълнение. Ударът му бе доста слаб и неточен и топката премина много встрани от вратата.

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+4′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ЧЕРНО МОРЕ СЕ ОТТЕГЛЯ НА ПОЧИВКА ПРИ РЕЗУЛТАТ 1:0 НАД ПИРИН!

45+2′

Жълт картон и за Станислав Костов

45+1′

Станислав Костов пробва да реализира с 20-метров удар, но Михайлов отрази неговия шут.

45′

Три минути добавено време на редовните 45.

40′

Благов е декориран в жълто от главния съдия на срещата

35′

ГОООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Чунчуков бе изпуснат от защитата на Пирин и реши да стреля, но ударът му бе спасен от Макенджиев. Топката обаче попадна в непокрития Божилов, който не се поколеба и отправи силен шут, след който откри резултата!

34′

Жълт картон за Костадин Ничев

34′

Атрактивно изпълнение от Чунчуков, който пробва късмета си с удар със задна ножица, но топката мина встрани от вратата.

33′

Дани Младенов центрира от корнер, но Костов не успя да отправи удар, а с топката се размина и Стилиян Николов, който бе позициониран непосредствено пред вратата на Михайлов.

31′

Играта е подновена. На срещата присъства и интересен фен - малка костенурка.

29′

Кратка почивка за вода. Близо 30 градуса е в Благоевград въпреки късния начален час на срещата.

27′

Първият жълт картон в срещата е за Цветелин Чунчуков

26′
19′

Нова пропиляна възможност от "моряците"! Отново Костадинов остана непокрит, като този път реши да стреля, но топката рикошира в тялото на Макенджиев и излезе в корнер.

18′

Какъв пропуск от Черно море! Пас на Костадинов в наказателното поле не бе засечен нито от включващия се на скорост Чунчунков, нито от Зехиров...

17′

Лошо връщане на Николов към Макенджиев, който изби топката в тъч.

12′

Дани Младенов напредна сам, но бе спрян от Хасани непосредствено преди границата на наказателното поле. Все пак отчитаме първа атака за домакините.

8′

Отборът на Пирин все по-рядко напуска своята половина в първите минути. "Моряците" стартират с тотална доминация в Благоевград.

3′

Първа атака за Черно море. Зехиров е намерен от Огнянов в наказателното поле на Пирин и стреля от малък ъгъл, но право в ръцете на Макенджиев.

1′