След нулевото равенство в Каварна, в първия кръг на "А" група, Локомотив (Пд) и Лудогорец не излъчиха победител и в контролната среща, която изиграха днес в Трявна. Двубоят на стадион "Ангел Кънчев" завърши 1:1 с попадения отбелязани в началото на второто полувреме.

Светослав Дяков даде преднина на Лудогорец в 49-ата минута, след като остана непокрит зад отбраната при центриране на Иван Стоянов. Влезлият на смяна капитан на Локо (Пд) Здравко Лазаров изравни при ответната атка на тима си.

Електричката получи хубав пас в непосредствена близост пред вратата и с плътен шут матира Голубович.
Лудогорци бяха близо до нов гол след четвърт час игра, но след изстрела от фаул на Димо Атанасов топката срещна десния стълб зад Ставрев.

Този пропуск сякаш даде импулс на разградския тим, който заигра тотално в нападение. Мирослав Антонов и Марселиньо обаче не успяха да вкарат от добри положения, срещнали и сериозна съпротива на бранителя Венков и вратаря Ставрев.

Активът в атака на Локо (Пд) през втората част изчерпа Лазаров с шут над вратата след добра комбинация с Даксон.