Нов удар са напът да нанесат от ЦСКА по Левски. След като удариха "сините" на терена в голямото дерби на българския футбол с 3:1, сега "червените" се опитват и да стопират трансферите на "Герена", при това за два трансферни прозореца.
Причината е дело, което все още тече за случая с португалския халф Фелипе Да Коща, който преди време акостира на стадион "Георги Аспарухов" директно от "Армията".
"Червените" съдят халфа за неправомерно според тях прекратяване на договора, а Левски, че го е подтикнал да го направи. От ЦСКА искат в жалбата си освен финансова санкция и наказания за футболиста и Левски, пише "24 часа".
Те са Да Коща да не играе 6 месеца, а клубът да няма право да купува и продава в два трансферни прозореца. ФИФА дава срок на обвиняемите страни да изпратят позициите си до 11 март. Искът е за обезщетение от 150 000 евро, като той е към играча, а "сините" са солидарно отговорни за плащането му.
Както е известно, трансферът стана през зимата на сезон 2008/2009. Тогава Да Коща премина в Левски и стана шампион с клуба, но без да играе особено много. След това си стегна багажа и подписа с Насионал в родината си, а в момента играе във втородивизионния Ещорил.
Нов "червен" удар - спират трансферите на Левски?
Източник: podtepeto.com
Проблемите пред Георги Иванов и Ясен Петров, както и цялото ръководство на Левски, може да станат още по-големи
15-ти
на 02.03.2011 в 11:40:15 #22дойдоха истинските мачове и естественно барби не мое да откине

злобул
на 02.03.2011 в 11:39:42 #2158. nikipiki | 02.03.2011 13:36 Академик Недeлчев ============= Ето едно от многото деца на Платини или Апостола Кул Закърмено с 3 в 1 Смее се Смее се Смее се Смее се Ех,колко тъжно е да си Унижен рев ================================= УНИЖЕНИЕ НЯМАшЕ ,ЗАщОТО НЯМАшЕ И МАч . ПРЕДАТЕЛСТВО Е ТОчНАТА ДУМА !!! ЗАПОМНИ ГО !!! ПОЗДРАВИ ИНАчЕ , РАЗБИХТЕ НИ ОТВЪТРЕ !!!
карнобатска гроздова
на 02.03.2011 в 11:38:39 #207-2,7-1,6-3,5-0, вечно последни в групи от ЛЕ, последни 48/48 в цяла Европа, ей това се нарича унижения за евроидиотите от ц7ка

zokova
на 02.03.2011 в 11:32:45 #19ЧЕТЕТЕ И СЕ РАДВАЙТЕ НА ПРЕКРАСНИЯ МАТЕРИАЛ!
Кошмарът на пролетарския батковизъм от VaGro, СпортКафе | 11:20 | София
Когато Тодор се събуди, двата изгорели пръста бяха в контакта
Вечерта преди памтивечното дерби, адвокат Батков заспа с усмивка под румбуракския мустак. Не му се наложи да брои за сън. Нито овце, нито свине, нито говеда. Здрава дрямка удари от раз натуралният български хуманоид и той захърка сънувайки в сини нюанси.Най-напред видя в кабинета си, паднал на колене Пеп Гуардиола, да се моли за подписа на мавъра без шофьорска книжка, кръстен на влакова спирка. 500 милиона, милиард, милиард и 200 ... а Баджеков само клатеше отрицателно брадичка и сочеше с палец нагоре. Накрая Гуардиола в тотално отчаяние, предложи Меси плюс парите. И докато Батков се консултираше с Гугутката по телефона, дали да приеме сделката, този сън се разми и премина в друг епизод.Той връщаше Тодор в едни по-древни времена, когато на едно семейно парти на рода Дуло, той подари сини фланелки на малкия Аспарухчо и татко му Кубрат. Първият фен-клуб на най-стария футболен тим в Галактиката беше факт.В този миг на сънно блаженство обаче, някакъв нагъл „бритиш хомосекшуал" притича в съня на Батков с кривите си краченца и той го подгони яростно. Гони го чак до Видовден ... и после стана хубаво.Батков се обърна по ребро и виденията го понесоха отново на сините си криле. Течеше „Денят на истината". Високо от облаците, той съзря Караджов да вади за осми или дори девети път топката от мрежата си, а Бижутера да вдига триумфално ръце.Ех, каква наслада! Дори трибагреника се вееше в тъмносиньо, синьо и светлосиньо. Батков се изправи величествено на централната трибуна и вдигна победоносно ръка. Всички го боготворяха. Започваше нова ера в пролетарския батковизъм ...На почивката, адвокатът слезе в съблекалнята, разцелува измръзналия Дембеле и му подари любимия си шал. После в миг на слабост, обеща просълзен, ако чутовния таран падне за дузпа, да му подари и ушанка за следващия мач. Тази мила гледка не убягна на преданите журналисти, без лошия Сашо Диков. Всичко бе описано и отразено с бляскави прилагателни и „болдиран" шрифт.Сънят на Батков го пренесе във второто полувреме. Там той съжали изтерзаната гостуваща агитка и я изпрати с почести, да не гледа срама на любимците си. Мустакатият левент този мач го беше гледал и знаеше, че резултата скоро ще стане двуцифрен. Какъв човек само! Какъв балканец!След като и този епизод от съня се разми, Тодор изпадна в онази фаза на сънуване, на която REM си бяха кръстили групата. Очите му танцуваха победоносно под затворените клепачи, а величествените картини се сменяха с бясна скорост. Титла, Шампионска Лига, победа след победа, спечелен финал срещу Барселона, междуконтинентална купа, златна топка за Гарата и сребърна за Дарко, Мъж на Годината, Президент на страната ...*****В този момент, замириса на изгоряло!Батков скочи от леглото, погледна почернелите два пръста на дясната си ръка и изрева:„Аз предупреждавах ли този контакт да не се поставя толкова близо до леглото?"!!!
злобул
на 02.03.2011 в 11:30:47 #18ТАРА , КУРВО МАЙКА ТИ ДА ЕБА ГОНЗООО МИшКОООООООООО СОФИЯ-ЗАПАД НЕщАСТНИЦИИИИИИИИ ИЗЛЕЗТЕ И КАЖЕТЕ НА ХОРАТА ЗАщО ПРОДАДОХТЕ ЛЕВСКИ БЕ ПУТКИИИИИИИИИ
15-ти
на 02.03.2011 в 11:27:11 #17евала на Тодор Старопланински
тотално им е разбил крахката психика на панчаревски боклуци

Crosby
на 02.03.2011 в 10:48:00 #16Закривай синия кенеф!

Ц7КА турчета
на 02.03.2011 в 10:47:03 #15паранормалната ти майка доволна ли е от неуморния
Ц7КА турчета
на 02.03.2011 в 10:40:58 #14а според мен кокошлето е плешив наркоман
Ц7КА турчета
на 02.03.2011 в 10:39:22 #13а акулите като хапнат цаца какво ще говорите свине въшливи
german
на 02.03.2011 в 10:27:50 #12Жужо готов да се върне "Знам как да ръководя Левски" ==================== Знае
Никой не знае как да се ръководи Левски
когато няма пари
С пари и аз знам как 
15-ти
на 02.03.2011 в 10:23:36 #11буахахахаха прасета квичат щатливо от поднесената им пред зурлите миризлива партенка
правилно каза вчера Стоичков..футболист номер 1 на Кюрдистан за 20 век
..
полицията правилно преби и изгони изродите от сектор Г
евала кюрде,само така ,бий чорбата по главата

avram_1
на 02.03.2011 в 10:20:44 #10Ц-ИГАНИ С-ЪБРАНИ К-АТО А-РМИЯ Сера върху червената измет под мен!!!
Leci 11
на 02.03.2011 в 09:46:30 #9Откакто ви направихме коремен масаж, ама отвътре, с кожени колове, сме щастливи! Затворихме миризливите ви усти! Айде бегайте да си ближете разчекнатите задници един на друг и да просите милост от надежденци!
Necromancer
на 02.03.2011 в 09:44:31 #8мболиии, мболи говеждия задник го мболиии
избрахте си стадиона
избрахте си съдията
насъскахте милицията
и пак бехте изкецани в собствениот си обор
кзл по подразбиране
пс:
какъв ли мазохист требе да си за да коментираш в статия за великия цска-говедопогребвач

Leci 11
на 02.03.2011 в 09:37:56 #7Браво, със 150 К Евро ще платим голяма част от задължението към Сливен (400 К лева) Тоест Ганьо ще "спонсорира" отборчето на Сливен, което редовно им пори задника.. Еееех, кеф!

Lina2
на 02.03.2011 в 09:37:10 #6ТАРА трябва да си плати за дяволъка..... най-вече за казанската история,която той си уреди,а след това набеди ТИТАН !. ГОНЗАЛЕС ще започне да ги пуфка една след друга......и ще продължи да доказва,че мозъчето му е само ДВА грама ........ ЯШАРА като не разбира от футболна тактика и стратегия,поне може да обърне внимание на външният си вид.....бояджийски бакембарди от миналият век.... Това са ТРИМАТА....... от Д.ДОНЕВ ! Атаката от всички страни ще запали главата на ТАРА !!!!!.......Консомолските пари ще му излязат през отдушника,а те са милиониииии.......................

Fo_shizzle
на 02.03.2011 в 09:35:08 #5Първо да платят своите дългове,които далеч надхвърлят 150к евро
Пуст Пустиняк
на 02.03.2011 в 09:31:08 #4Е, как бе? Бай ви Ганя има три коза.

boris
на 02.03.2011 в 09:28:07 #3" по-лесно камила ще мине през иглено ухо отколкото...."