Пиргов хладнокръвно върна на Наумов при опасна ситуация за домакините.

Ерсон Коща-Кукула сменя Карлос Охене за Берое.

77′

Джуниет Али сменя Крум Стоянов

76′

Лош пас на Русев към оставащия сам Камбуров. Нападателят се обърка и защитата се справи.

74′

Еривалдо не уцели вратата с глава отблизо, но беше в засада.

73′

Картон за Орачев.

72′

Васил Шопов центрира отляво към Камбуров, но защитник на Берое изчисти.

71′

Георги Русев сменя Ангел Бастунов.

71′

Кийлън Лебон сменя капитана Александър Цветков.

69′

Пиргов засече топката на близката греда след корнер. Но, ударът беше много крив.

67′

Александър Цветков спря тръгващия в своята половина на скорост Ангел Бастунов. Жълт картон.

64′

Хубава атака на домакините, завършила със засада на Топузов.

61′

Нов заучен фаул. Серкан центрира остро, но този път защитата на Берое се справи.

59′

Опасна атака на Берое, завършила с удар в аут на Крум Стоянов.

58′

Камбуров уцели греда след удар с глава на скорост. Серкан Юсеин направи хубав пробив отляво и центрира остро.

57′

Васил Шопов свали грубо на земята Гаюс Макута.

55′

Макута навлезе остро отляво. Наумов блокира удара под малък ъгъл. Хубав извеждащ пас на Иван Минчев.

54′

Пропуск за Берое. Еривалдо беше изведен сам срещу Наумов, който, макар и паднал, успя да докосне топката и тя излезе в корнер.

53′

Шут на Галин Иванов. Топката намери вратата. Ганев не реагира.

48′

ГОООООЛ! Васил Шопов след заучено отиграване. Фаул за домакините централно, но далече от вратата. Топката беше подадена късо към Серкан Юсеин, който центрира дълбоко. Васил Шопов я засече до лявата греда, като Ганев не можа да се намеси добре.

45′

Хубаво време за сезона.

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

Снимка 508379

45′

Еривалдо сменя Димо Бакалов в Берое.

45′

Без добавено време. Равностоен мач.

44′

Макута. сам пред малкото поле, но можа да насочи топката към вратата с глава.

43′

Василев пресече прострелна топка пред връхлитащия Алиун Фал.

41′

Гостите пренесоха играта в половината на ФК ЦСКА 1948 в последните минути.

40′

Димо Бакалов не си нагласи топката отляво, излизайки сам и я загуби.

38′

Макута падна в наказателното поле и получи жълт картон за симулация.

34′

Добра атака на домакините отляво. Пас на Галин Иванов в наказателното поле беше блокиран в корнер.

28′

Ганев спаси удар на Серкан Юсеин от границата на наказателното поле.

27′

Ганев успя да хване топката пред Топузов отдясно на атаката на ФК ЦСКА 1948.

26′

Цветков стреля от линията на наказателното поле. Топката профуча покрай дясната греда на Наумов.

24′

Стив Фуртадо получи картон за груб фаул.

22′

Галин Иванов удари в лицето Макута. Картон въпреки протестите няма.

19′

Остро изпълнение на Бакалов отляво. Камбуров изичсти на близката греда.

17′

Александър Александров фаулира грубо Макута отляво на атаката на Берое.

16′

Ганев излезе и изчисти с глава топката пред връхлитащия Камбуров.

15′

Корнер за Берое. Серкан Юсеин успя да пресече подаването на близката греда.

10′

Домакините са по-напористи в първите минути.

8′

Генадий Ганев спаси рикоширала топка след опасен шут на Ангел Бастунов.

1′

Първи мач за Берое след малко повече от месец.

99.Андон Гущеров 29.Еривалдо Ферейра

ФК ЦСКА 1948 приема Берое в мач от 15-ия кръг на на efbet Лига. Срещата на Националния стадион "Васил Левски" стартира в 14:15 часа. До преди двубоя новакът е на 6-ото място в класирането с 20 точки, докато старозагорци са позиция по-назад с 18 точки.

ФК ЦСКА 1948 е в лоша серия от три мача без победа, записвайки 1 равенство и 2 загуби.

Нападателят на домакините Мартин Камбуров се изправя срещу бившия си отбор, в търсене на попадения, който да го приближат до подобряване на рекорда на Петър Жеков. На ветерана му остават още 8 попадения, които да го направят Голмайстор номер 1 в историята на българския футбол.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Тимът на Димитър Димитров не е играл отдавна заради заразени с коронарирус. Берое няма официалне мач през целия ноември. Двата тима вече се срещнаха през първия полусезон, когаго мачът в Стара Загора завърши без голове и без победител.

ФК ЦСКА 1948 взе юноша на Литекс

Трансферът обяви Цветомир Найденов

Треньорът на ЦСКА 1948 Красимир Петров не може да използва в този двубой единствено контузения Ивайло Чочев. Очаква се той да заложи на Наумов под рамката и пред него Алексъндров, Василев, Пиргов и Марин в защита. Шопов и Юсеин ще са двамата опорни халфове, а Младенов и Иванов ще действат на крилата. Атаката ще води Камбуров, а зад гърба му ще го подкрепя Топузов.

Гостите пък идват без контузените Апостолов и Конте. Най-вероятно Херо ще изведе на терена Ганев на вратата и триото Мезаг, Ангелов и Цветков в отбрана. Василев и Фуртадо ще са дефанзивнита полузащитници, а Минчев и Макута ще оперират по крилата. Октавио ще изпълнява ролята на плеймейкър, а в атака ще започнат Еривалдо и Фол.