90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 324
90+4′

Гостите удържаха скъпоценната победа. Играчите на Витоша имаха голямо желание, но много бързаха и грешаха.

90+2′

Цанков влезе остро в краката на Васев.

90+2′

Мартин Луков седна на терена. Лекарският екип на Дунав му помага.

90+1′

Гостите се бранят с всички сили. Обсада на вратата на Дунав.

90′

Петър Патев успя да извади топката от главата на Садула. Три минути добавено време.

87′

Опит на гостите да минат центъра. Димов не можа да намери Костадинов.

84′

Кутев напуска. Четин Садула ще поиграе малко.

82′

Георги Амзин заменя Орлин Старокин.

82′

Ятоба сменя Карагерен

81′

Луков бави изпълнение на аут.

80′

Балонно изпълнение на Пеев в аут. Капитанът е недоволен от себе си.

79′

Опасен фаул. До ъгъла на наказателното поле. Диян Димов получава картон.

77′

Михаил Милчев сменя Христо Лемперов.

77′

Пропуск! Петър Патев направи шпагат и блокира удар на Даниел Пеев. Нападателят остана сам, но не можа да набере скорост и беше застигнат от Патев. Топката отскочи до Луков.

75′

Гостите се бранят и почти не преминават центъра.

73′

Силен удар на Кочилов стреля високо в аут. Поредица от изстрели на домакините.

72′

Остро центриране на Цанков отляво. Нямаше футболист на Витоша, който да засече.

71′

Гостуващата агитка вече пее: "Сини богове!"

70′

Акробатичен плонж на Луков след центриране отдясно на Христов.

69′

Пеев удари един лакет в корема на Ковачев. Гостите не бързат.

67′

Венци Бонев спря Васил Шопов при опит за контра.

65′

Бранимир Костадинов сменя Юлиан Ненов.

64′

Тодор Гочев получи картон за груб фаул.

62′

Пропуск! Георгиев спаси, след като Шопов остана сам срещу него.

61′

Кутев влезе на скорост отляво. Топката рикошира и попадна в ръцете на Луков.

59′

Костадин Ангелов е загрижен н резервната скамейка.

58′

Нито един чужденец на терена. Нещо рядко срещано за "групата на майсторите".

54′

Христов беше изваден сам през центъра. Луков излезе добре и успя да спаси с крака.

53′

Кутев не можа да уцели вратата отблизо. Луков изпусна топката при центриране. Оказа се, че Кутев е в засада.

51′

Домакините бързат да върнат гола. Те играят със страхотен хъс. Гостите засега успяват да изчистват.

48′

ГОООЛ! Бирсент Карагерен разстреля от близо Георгиев. Иса се замота с топката в малкото поле на домакините, но се появи Карагерен, който откри резултата. Домакините не можаха да изнесат топката и Карагерен центрира към Иса.

47′

Николай Георгиев трябваше да излиза пред полето си и да чисти. Неразбирателство в защитата.

45′

Без промени на почивката.

45′

Станислав Тодоров свири на секундата.
Добро темпо и много грешки.

43′

Котев стреля в аут от границата на наказателното поле. Витоша натиска в края на полувремето.

42′

Бонев стреля с глава след корнер. Луков легна надясно и спаси.

41′

Три корнера за Витоша. Накрая Шопов успя да отнеме. Домакинитеси върнаха топката и спечелиха четвърти корнер.

39′

Котев стреля от удобна позиция.. Рикошет и корнер. Грешки в зашитата на Дунав.

38′

Греда! Меле след корнер. Патев се докопа до топката със завъртане. Ударът беше слаб, но топката се удари левия стълб.

37′

Удар на Васев, рикошет и корнер. Домакините загубиха топката в наказателното си поле.

36′

Играчите на Витоша много държат да си подават топката отзад с вратаря. Гостите ги пресират високо.

34′

Иса стреля отдясно. Топката профуча успоредно на вратата.

31′

Кочилов изрита Карагерен близо до тъчлинията.

30′

Гостите изравниха играта и трайно се задържат в полето на съперника.

27′

Бърза контра на домакините. Пеев не можа да намери свой съотботник отдясно.

25′

Карагерен стреля от малък ъгъл отляво. Георгиев легна и спаси.

19′

Иса хвана и свали Кутев. Тодоров засега не вади картони.

17′

Пеев не можа да стреля отблизо. Защитата на Дунав някак успя да изчисти.

16′

Тотев стреля от около 30 метра в ръцете на Луков. Витоша вече изпълни няколко корнера.

13′

Домакините са по-активни. Русенци са повече притеснени.

10′

Топката се удари в Станоев пред малкото поле. Домакините искат дузпа за игра с ръка. Тодоров остана безмълвен.

9′

Луков се разтегна надясно и спаси удар на Пеев. Капитанът на "тигрите" отне топката в наказателното поле.

8′

Кутев остана под топката пред вратата. Христов отне топкатата от защитата на Дунав и центрира опасно.

8′

Даниел Пеев мъдро въвежда ред, след като Гочев и Карагрен си размениха нецензурни слова.

7′

Напрежението е завладяло играчите на двата отбора. Грешките следват една след друга.

5′

Старокин не можа да уцели топката в малкото поле след центриране от корнер за домакините отдясно.

3′

Пеев стреля от фаул директно в ръцете на Луков.

2′

Русенци имат сериозна подкрепа от трибуните. Слънцето се скри.

1′

Настроението на "тигрите" е приповдигнато.

88.Ивайло Лазаров 22.Михаил Милчев

Отборът на Витоша постигна голямата си цел през редовния сезон - да спечели победа. Бистричани вече могат да разгърнат възможностите си, защото регламентът не взема в предвид спечелените до момента точки. Костадин Ангелов вече направи необходимите настройки и играчите му знаят какво да направят за да останат в "групата на майсторите".

През миналата години Дунав се бореше за Лига Европа, сега участва в битката за оцеляване. Възпитаниците на Малин Орачев се представиха отлично в последните си срещи. Те успяха да победят водения от Николай Митов Септември и да избегнат Пирин като първи съперник в баражите.

В редовния сезон Дунав спечели две победи, но това сега има значение само за статистиката. Витоша изпусна на няколко пъти да спечели и време е късметът да се усмихне за планинския отбор.