Жълт картон за Абуд.

87′

Жълт картон за Елиаш.

86′

ГОООЛЛЛ ЗА СЛАВИЯ! "Белите" повеждат в края на мача след гол с глава на Ивайло Димитров, който се възползва от центриране на Васев и откри - 1:0!

83′

Чудесен удар на Йомов пред дъгата на наказателното поле е спасен от Аргилашки, който се разтегна максимално!

76′

Педро Еуженио опита да изненада Георги Петков с удар от дистанция, но опитният вратар изби в корнер.

71′

Йомов влиза на мястото на Минчев.

70′

Янислав Иванов влиза на мястото на Калоянов.

69′

Чудесна намеса на защитника на Славия - Георги Пашов, който изчисти топката пред погледа на Еуженио на метри от голлинията!

61′

Жълт картон за Бандаловски.

60′

Димитров влиза на мястото на Кръстев.

59′

Ефектно изпълнение на Васев, който се освободи много технично от Бандаловски, но ударът му мина встрани от целта.

58′

Георги Ангелов заменя Бенгюзов.

55′

Добър шанс за домакините. Педро Еуженио намери почти фронтално в наказателното поле Бенгюзов, който обаче стреля неточно в аут.

47′

Сердеров добре подаде към Иван Минчев, който обаче се забави с обработването на топката пред наказателното поле.

46′

Георги Андонов влиза на мястото на Балде на почивката.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

44′

Божидар Васев бе изведен чудесно зад защитата на Верея, но вратарят Аргилашки излезе придвидливо извън наказателното поле и успя да избие топката пред погледа на футболиста.

40′

Стефан Велев удари Педро Еуженио в лицето, но съдията Ивайло Стоянов не забеляза единоборството.

32′

Контраатака на Славия завършва с центриране от десния фланг към Васев на далечната греда, но защитник на Верея изчиства топката.

25′

Верея вече доминира на терена, а домакините опитаха добра атака през левия фланг, но пас на Еуженио бе пресечен пред вратарското поле.

20′

Много добро изпълнение на Педро Еуженио от фаул, почти фронтално срещу вратата, но ударът се спира в горната греда!

17′

Добра атака за Славия завършва с удар от дъгата на наказателното поле на Стефан Велев, който излиза в аут.

14′

Осман Балде не се възползва от грешка на Стефан Велков, гвинеецът успя да се освободи от защитниците на Славия, но стреля неточно.

8′

По-активни с една идея станаха футболистите на Славия, които на два пъти опитаха атаки през фланговете, но и в двата случая завършиха с неточни центрирания.

3′

Първите минути преминават предимно в борба в средата на терена, като преобладават нарушенията и грешните пасове.

1′

14. Георги Андонов 35. Георги Йомов

Верея приема Славия на "Трейс Арена" в Стара Загора днес, в пряка битка за второто място в плейофна група "А" на втората осмица в Първа лига. Срещата започва в 20:00 часа.

Славия събира големи легенди на 104-тия си рожден ден

В кохортата на ветераните се откроява Александър Шаламанов

Верея е в отлично настроение след историческото първо достигане до полуфиналите за Купата на България, където ще срещне Ботев (Пд). Точно Ботев (Пд) е лидер в четворката на плейофите, в която са още Верея, Славия и аутсайдерът Монтана.

Ботев води с 38 точки и изглежда непоклатим в участието си по-напред в преките баражи за място в Лига Европа. Верея има 30 точки, а Славия - 28, но второто място е огромен приоритет и на двата тима, защото то дава спокойствие и шанс за излаз в Европа, защото третото праща на баражи за оцеляване.

Фандъкова с поздравителен адрес до Славия

Вижте писмото

Славия изпусна успеха като гост на Дунав в последния кръг от редовния сезон, а сега започва и плейофите с гостуване.

"Белите" загубиха с 0:3 визитата си на "Трейс Арена" през есента след ранен червен картон на Владимир Семерджиев. Славия има само една победа навън този сезон и то срещу Монтана.

Венци Стефанов: За всяка свиня идва Коледата