ГОЛ ЗА ВЕРЕЯ! Елиаш е точен от бялата точка.

Минев спъва Педро Еуженио в пеналта - дузпа за Верея.

Лукоки смени Мисиджан в състава на Лудогорец.

70′

ГООООООООООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Марселиньо вкара с уникално самочувствие след двойно подаване с Кафу

69′

ГООООООООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кафу убива тотално интригата в Стара Загора след като вкарва четвърти гол в мача

55′

Спречкване между Кафу и Хасани, но реферът Драгомир Драганов успя да потуши напрежението

53′

Лудогорец владее инициативата, Верея не може да организира атака

51′
Снимка 254727

48′

ГОООООООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Вандерсон получи майсторски от Кафу и преодоля без напрежение Караджов за 0:3!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

Хасани стреля от границата на наказателното поле, но топката премина високо над напречната греда на вратата, пазена от Борян

42′

Спокойна игра в последните минути на мача

30′

Мисиджан удари греда, Караджов се спаси от нов гол във вратата си

29′

ГООООООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кафу овладя чудесно на гърди центриране на Марселиньо и вкара за 2:0

26′

Вандерсон продължава да тормози вратаря, защитата на Верея обаче се справи преди той да стреля

22′

Опасен удар на Вандерсон, Караджов лови сигурно

18′

Верея трудно минава половината си, домакините са без опасна ситуация

13′

ГОООООООООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Мисиджан бе изведен от Марселиньо и от малък ъгъл вкара топката през краката на Караджов

8′

Мисиджан бе изведен зад гърба на защитата на Верея, но в последния момент Илия Мунин се върна и успя да затвори атакуващия футболист на разградчани

5′

Лудогорец владее инициативата, до момента обаче без сериозни положения

1′

21 Здравко Запрянов 28 Клаудиу-Андрей Кешеру

Верея посреща Лудогорец в среща от 8-ия кръг на Първа професионална лига. Разградчани пристигат в Стара Загора с мисъл за победа, но и с едно наум за предстоящия сблъсък с Пари Сен Жермен в Шампионската лига.

"Зелените" не могат да си позволят да губят точки в първенството, за да не изостават от конкурентите си в челото на класирането, но в същото време заявиха сериозни амбиции в Европа и няма как да не отправят поглед и към следващия мач в турнира на шампионите.

Верея пък вече доказа, че никак не е за подценяване. Отборът до момента реди само победи в домакинствата си, като надигра ЦСКА-София, Ботев (Пловдив) и Монтана. В тези срещи тимът дори няма допуснат гол във вратата си, което също е доста показателно. Проблемите на старозагорци са като гост, но днес това е без значение, защото мачът е под Аязмото.

Георги Дерменджиев ще заложи на някои от играчите, на които не дава често шанс. Сред единадесетте започват Милан Борян, Анисе и Лукас Саша.