Хазуров заменя Иванов.

85′

Трети ГОЛ за Нефтохимик!

0:3!

Славия тотално капитулира след гол на бившия си футболист - Галин Иванов от близка дистанция.

84′

Жълт картон за Йорданов.

78′

Жълт картон за Янко Георгиев.

По всяка вероятност за реплика към съдията.

76′

Станкев заменя Сердеров.

72′

Ивайло Димитров стреля в гредата!

Късмет за Нефтохимик.

Нападателят на "белите" бе на косъм от гола...

68′

Вълчанов е заменен от Манев.

65′

Милев заменя Кръстев.

63′

Жълт картон и за Вълчев.

60′

Жълт картон за Ангел Грънчов.

57′

ГОЛ на Дюлгеров!

0:2!

Футболистът на гостите най-сетне постигна онова, което искаше да направи през целия мач - попадение от далечна дистанция.

55′

Грубо влизане на Вълчанов в краката на Омар.

Нарушение няма, но футболистът на Нефтохимик остава на терена и се изправя едва две минути по-късно.

Все пак той продължава участието си в срещата.

50′

Мощен изстрел на Иван Минчев!

Топката преминава на сантиметри от целта!

47′

Отменен гол за Славия.

Очевидна засада на Кръстев.

Попадението на Йомов няма да бъде зачетено.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме не предложи кой знае какви емоции на малкото фенове по трибуните.

Позиционна игра, накъсвана излишно от груби фаулове по цялата дължина на терена, но не и множество възможности за отбелязване на гол.

Славия опита да наложи известен домакински натиск на старта на полувремето, но това не се случи.

"Белите" опити се изчерпваха единствено с пробиви на скорост на Сердер Сердеров.

Нефтохимик отговаряше с безупречни контраатаки, като всяка една от тях изглеждаше безкрайно опасна за младия вратар на столичани и защитниците пред него.

Резултатът беше открит в 17-ата минута, когато Галин Иванов стреля от свободен удар, топката първоначално бе избита, но при добавката Вълчанов я прати в мрежата за 0:1.

И двата тима извършиха по една принудителна промяна в редиците си, което допълнително занижи качеството на предложения футбол.

45′

Почивка.

44′

Официално предупреждение за влезлия като резерва Хашев.

Играта е временно спряна, след грубия фаул на състезателя на домакините.

43′

Три поредни центрирания на футболистите в бели спортни екипи.

Шут към вратата няма.

42′

Пропуск на Дюлгеров!

Пореден такъв за него, след добър, продължителен пробив на Вълчев.

Контраатаките на Нефтохимик са най-опасното оръжие на състава, в този двубой.

40′

Николай Дюлгеров стреля от доста далечна дистанция.

Отчайващ опит от страна на футболиста на гостите.

37′

Минчев стреля директно от свободен удар.

Топката се спира в стената.

Последвалата контраатака на Нефтохимик не доведе до голов изстрел.

30′

Не особено приятен за наблюдаване, както на стадиона, така и пред телевизионните екрани, двубой.

Малко футбол на националния стадион.

Играта е излишно накъсвана от "професионални" нарушения.

30′

Принудителна промяна и в състава на Нефтохимик.

Георги Хашев сменя Илия Миланов.

28′

От щаба на Славия претендират за дузпа в полза на тима, за нарушение на Йорданов срещу Кръстев.

Фаул обаче няма.

26′

Нов корнер в половината на Славия.

След изпълнението му нищо опасно не последва за младия вратар на тима.

25′

Карабельов взима капитанската лента, след промяната в "белите" редици.

23′

Йомов заменя Мартинов.

Принудителна промяна в редиците на софиянци, на доста ранен етап от срещата.

17′

ГОЛ за Нефтохимик!

0:1!

Вълчанов се отчита с попадение за тима си!

Щастливо попадение на състезателя на бургазлии, който се оказа на точното място, след като шут на Галин Иванов бе избит от стража на "белите".

Добавката на Вълчанов обаче е безпогрешна!

14′

Нефтохимик се настани трайно в половината на съперника.

Центрирания на Йорданов и Иванов обаче не намират адресата си.

10′

Типично за домакините, феновете на гостуващия състав са почти колкото тях, ако не и малко повече.

За сметка на това обаче запалянковците на "белите" са доста гласовити и създават добра атмосфера на стадиона.

7′

Опит за налагане на териториален натиск, от страна на столичния състав.

Сердеров, по-скоро по традиция, е най-активният "бял" футболист.

На два пъти той понечи да стреля, но не успя да намери очертанията на вратата.

5′

Не особено вълнуващо начало и за двата тима.

И "бели", и "зелени" се опитват да играят бързо, с по едно докосване, но ефектът от това за момента не е наличен.

1′

7.Наско Милев 24.Костадин Хазуров

Славия приема Нефтохимик на Националния стадион "Васил Левски" в мач от 23-ия кръг в Първа лига.

Двубоят започва в 12:30 часа.

Фиорентина и Удинезе следят две от звездите на Славия

Скаути от Апенините ще бъдат на националния стадион днес

За Нафтата двубоя със сигурност пропускат Виктор Хомей, който е наказан, както и контузените Венцислав Христов, Станислав Маламов, Мариян Огнянов и Михаел Орачев, който започна тренировки, но все още не е готов на 100%.

След подновяването на първенството Нефтохимик показва голямо израстване и записа една победа и две равенства, като последното бе срещу шампионът Лудогорец.

Нефтохимик потегли за София, чака победа

Нафтата потегли за София, чака победа

През първия полусезон "зелените" се наложиха над Славия с 2:0

През първия полусезон "зелените" се наложиха над Славия с 2:0. Славистите имат нужда от победата, тъй като се срутиха при гостуването си на Верея в четвъртък и заличиха добрите впечатления от победата над Черно море.