Тактическа смяна. Тодор Траянов влиза. Станислав Костов излиза и приема аплодисментите.

ГООООЛ! Станислав Костов вкара на празна врата. Иван Цветков направи страхотен пас с външен фалц, с който изведе Башлиев сам срещу Янко Герогиев. Топката се отби от гредата и достигна до непокрития Костов, който не можеше да сбърка.

87′

Марио Топузов ще доиграе мача. Кощрна напуска.

83′

Дженкинс стреля от воле от границата на полето. Ударът беше блокиран. Ситуацията се получи след корнер изпълнен от Цветков. Топката беше боксирана от Георгиев.

81′

Разправия между футболистите на двата отбора. Ставрев трябва да се намеси авторитетно. Сблъсъкът беше между Попев и Дюлгеров.

80′

Топката започва да се задържа по-дълго време във въздуха.

78′

Има съмнения за скъсани кръстни връзки на дясното коляно на Вълчев.

77′

Хазуров сменя Манев, който трябваше да излезе по-рано. Контузията на Вълчев отложи това.

75′

Домакините показват желание за победа. Играта се води почти изцяло в половината на Нефтохимик, но няма голови положения.

72′

Сянка падна почти над целия терен и играта съвсем стана безинтересна.

70′

Макенджиев излиза и боксира топката след центриране отдясно от фаул.

69′

Героги Вълчев не може да продължи. Орачев влиза на негово място.

66′

Георги Вълчев усука коляно при борба за топка и ще трябва да получи лекарска помощ.

65′

Иван Цветков сменя Тони Тасев за Пирин.

60′

Топката достигна до Макенджиев след серия от рикошети. Гостите пресират и търсят грешки при изнасяне на топката.

55′

Домакините достигат само до центрирания не водещи до нищо.

49′

Пирин владее инициатива, но футболистите на Христо Янев са добре подредени в защита.

48′

Ранди Онуоха направи груб фаул отляво на отбраната.

47′

Янко Георгиев улови топката, която беше подадена успоредно на вратата му. Домакините направиха остра атака отляво.

45′

Дано второто полувреме бъде по-качествено!
Няма смени в двата състава.

45+1′

Без гол. По едно положение за двата отбора.

44′

Николай Дюлгеров получи топката след корнер пред вратата. Завъртя се, шутира, но не можа да вкара отблизо.

43′

Вълчев отне топката от Сандев близо до тъча. Подаде пред полето на Вълчанов, но гостите не можаха шутират.

41′

Домакините се настаниха трайно в полето на Нефтохимик. атаките са им предимно отдясно.

37′

Янко Георгиев спаси удар отблизо на Старокин с глава след корнер. Вратарят спаси и добавката. Най-чистото положение досега в мача.

34′

Опасно положение пред вратата на домакините. Беше вдигната засада на Романов. Грешка.

33′

Башлиев стреля от воле в аут близо до гредата. Топката отскочи към него след изпълнението на фаула.

32′

Николай Дюлгеров извърши груб фаул отдясно на своето наказателно поле.

31′

Остра атака на гостите през центъра. Макенджиев излезе, легна и улови топката.

28′

Попев върна с глава опасно на Макенджиев, но вратарят внимаваше.

26′

Станислав Костов слезе до аутлинията отдясно, но подаването му беше пресечено и топката изчистена в корнер.

24′

Тони Тасев стреля от воле в аут. Топката му беше подадена след грешка в защитата на гостите.

22′

Янко Георгиев се хвърли и пресече топката пред връхлитащия Башлиев. Томи Костадинов центрира отляво.

20′

Петър Хубчев е на мача в търсене на нови попълнения за националния отбор.

19′

Играчите на Пирин се замотаха и изпълниха смехотворно фаула.

17′

Кощрна беше фаулиран на границата на полето на гостите от Романов.

16′

Сандев настъпи топката при изпълнение на фаул в центъра. Вълчев я отне и тръгна сам срещу вратата, но Ставрев реши, че фаулът не е бил изпълнен.

13′

Вълчев можеше да открие за гостите. Той беше оставен да пробие през центъра, остана почти сам, но ударът му излезе в аут.

12′

Центриране от корнер отляво за Нефтохимик. Двама нападатели бяха непокрити пред вратата, но не успяха да играят с топката.

10′

В първите 10 минути няма положения за гол. Темпото е добро и има много борба за топката.

5′

Футболистите на Пирин се задържаха дълго време в полето на гостите, но се ограничиха до размяната на многобройни пасове.

2′

Играчите на Нефтохимик играят повече с топката, но са пресирани здраво от домакините.

1′

Слънчево време на стадион Христо Ботев в Благоевград.