КРАЙ НА МАЧА! ПИРИН ПОБЕДИ ЛЕВСКИ С 1:0!

Краев замени Костадинов.

68′

Александров е заменен от Огнянов. Повторен дебют за атакуващия играч.

64′

ГОЛ ЗА ПИРИН! Аймен Суда разстрелва мрежата на "сините" след като засече подаване отдясно на Станислав Костов и от близка дистанция направи 1:0!

63′

Аниете бе заменен от Сукуна. Дебют за французина.

61′

Даниел Младенов отстъпи мястото си на Станислав Костов.

60′

Голям пропуск за Левски! Даниел Младенов подари топката на Бабатунде Адениджи, който от близка дистанция, необезпокояван от никого, стреля в аут.

58′

Твърде, твърде неточен удар на Прохазка от далечно разстояние. Все пак това бе първият точен удар по посока на вратата на Пирин.

57′

Левски опитва натиск от началото на второто полувреме. До момента без сериозни положения.

54′

Сандберг получава жълт картон след като фаулира Младенов.

50′

Бурабия изпълни корнер, настана разбъркване в наказателното поле, но в крайна сметка до удар към вратата на Макенджиев не се стигна.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ПИРИН - ЛЕВСКИ 0:0!

44′

Костадинов задържа Суда и получи жълт картон.

38′

Домакините продължават с натиска си. "Сините" така и не са създали чисто голово положение пред Макенджиев.

35′

Младенов центрира от фаул, но играч на "сините" отби топката и тя не успя да стигне до "орле".

28′

Даниел Младенов пак тормози Йоргачевич, опитният играч засече подаване на Башлиев и от много добра позиция стреля право в ръцете на сръбския страж.

26′

Суда центрира от фаул, отсъден за нарушение на Минев, Даниел Младенов засече с глава, но топката излезе в аут.

21′

Сандберг и Яблонски не можаха да се разберат и шведът подаде с глава към дебнещия в наказателното поле Даниел Младенов, който стреля много близо покрай гредата на вратата на бившия си тим.

18′

Румен Сандев пресече добро подаване на Антонио Аниете към Бабатунде Адениджи и така спря обещаваща атака на "сините".

14′

Нар пусна към Адениджи в наказателното поле, Стилиян Николов се намеси и нападателят на Левски падна, претендирайки за дузпа, но съдията Тодоров е непоколебим, че такава няма.

10′

Аниете опита да намери Адениджи, но двамата не се разбраха и атаката бе провалена.

6′

Даниел Младенов пострада при въздушен сблъсък с Бабатунде Адениджи, но за щастие не получи травма.

5′

Домакините започват с голям ентусиазъм мача и в първите 5 минути опитват да владеят инициативата.

1′

СРЕЩАТА ЗАПОЧВА С 4 МИНУТИ ПО-КЪСНО ЗАРАДИ ХВЪРЛЕНИ ОТ ПУБЛИКАТА ЛЕНТИ ПО ТЕРЕНА!

19 Станислав Костов 99 Станислав Иванов

Пирин посреща Левски в една от най-интересните битки на 20-ия кръг. Срещата от подновената програма на Първа лига започва в 15:00 часа на стадион "Христо Ботев". Двубоят ще бъде официален дебют за старши треньора на "орлетата" Милен Радуканов.

Мачът се чака с повишен интерес от привържениците, а Левски ще излезе срещу домакините с новата схема 3-5-2, която обещава "солидна защита, както и гъвкавост, и вариативност в атака". Поне такива бяха думите на Топузаков.

Трима с шанс за дебют за Левски срещу Пирин

Вижте групата на Топчо

Пред двубоят, младият специалист обяви, че тимът му излиза за категорична победа срещу "орлетата".

"Настроението в съблекалнята е добро, но то трябва да се пренесе и долу на терена. Искам да играем солиден футбол, да бъдем солидни в защита и да покажем това лице, което исках по време на подготовката. Ясно ми е, че контролите, които изиграхме в Кипър, нямат нищо общо с утрешния двубой. Нагласата на всички е за сериозен, труден мач. Труден по простата причина, че е първи за нас след паузата. Пазя хубави спомени от краткия си престой в Благоевград, но нямам каквито и да е сантименти към Пирин", заяви Топузаков.

Милен Радуканов също е готов да хвърли най-доброто срещу столичани. В състава на "орлетата" личи името на Иван Цветков, който обаче е по-вероятно да остане на резервната скамейка. Друго ново попълнение - националът Благой Макенджиев, обаче ще застане под рамката като титуляр.