90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 350
90+4′

Монтана имаше добра контраатака, но двама играчи се подхлъзнаха и съдията свири край.
Отборът който създаде повече опасности и владееше топката спечели. Стевица Кузмановски категорично надигра Димчо Ненов.
Агитката на Монтана ликува.

90+3′

Непряк свободен удар за Нефтохимик в полето на монтана. Вратарят хвана с ръце върната топка. Венци Христов стреля, но ударът му бе блокиран.

90′

Трим минути на надеждата за Нафтата.

89′

Чипев стреля силно и неточно.

89′

Коруджиев задържа играч на гостите в средата.

88′

Петков сам отдясно стреля в аут близко до далечната греда. Топката попадна в него след рикошет.

87′

Бургазлии опитаха да влезнат опасно, но последното подаване не се получи.

85′
Снимка 253746

Последни напъни на гостите. Отбраната на Монтана стои стабилно.

83′

Последна смяна. Атанасов напуска. Дяков влиза за Монтана.

81′

Грешка на Шоко. Христов стреля високо.

77′

Сергей Георгиев полежава преди да бъде сменен. Влиза Даниел Генов.

75′

Картон за Силва за фаул над Грънчов.

71′

Рашич сменя Дюлгеров. Подчертано офанзивна смяна на Ненов.

70′

Пети жълт картон за Николай Чипев.

69′

Шейховете губят вяра и правят някои нескопосани отигравания.

67′

Двамата странични съдии на няколко пъти вдигат несъществуващи засади.

66′

Корнер за Монтана създаде напрежение. Петков продължи, но нямаше кой да засече топката.

63′

Андреас Васев се контузи. Фернандо Силва влиза.

60′

Димчо Ненов иска да освежи нападението си. Чакъров излиза. Орачев трябва да засили нападателната мощ.

56′

Мач с мач не си прилича. "Шайховете", които ще получат по 1000 лева за загубата си от Левски, са бледа сянка на себе си.

49′

Василев спасява. Атаката на Нафтата си я биваше. Чакъров стреля с глава. Василев се разтегна максимално.

48′

Картон за Грънчов, който спъна Петков отзад. Стивън беше в засада и фаул няма.

47′

Ударно начало на второто полувреме. Венци Христов за малко не намали.

46′

Венци Христов сменя Александров.

45′
45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

ГОООЛ ЗА МОНТАНАТА! Андреас Васев вкарва за Монтана, след като получи топката пред вратата от Шоко.

42′

Картон за Вълчанов за симулация в полето на Монтана.

41′

Ивайло Василев с вещина ляга и пресича центриране отляво.

40′

Нефтохимик осъществява натиск. Засега защитата на Монтана чисти успешно.

38′

Огнянов стреля балонно с глава.

37′

Съдията си бърка в джоба за спрей, не за картон. Опасен фаул пред полето на Монтана.

34′

Ранджелович стреля с глава малко над гредата. Топката бе центрирана от фаул.

33′

Монтана е хегемон в първите 30 минути на домакинския мач в Ловеч.

32′

Шоко пропусна от изгодна позиция. След корнера топката премина близо до гредата.

30′

Чипев вкара топката във вратата на Нефтохимик. Съдията несправедливо отсъди засада.

29′

Васев се полакоми и не подаде на Стивън Петков, който бе  в удобна позиция.

28′

Василев изчиства дълга топка в тъч.

27′

Картон за Полюткин малко след като получи предупреждение.

26′

След гола играта на Монтана стана по-динамична. Нефтохимик ср опитва да върне гола, но се отваря отзад.

24′

Седмина са феновете на Нефтохимик пропътували разстоянието от Бургас до Ловеч.

17′

ГОООЛ! Стивън Петков. И Монтана изпълни корнер. Късо, топката бе центрирана. От другата страна (отдясно) Сергей Георгиев центрира отново. Стивън Петков стреля с глава, вратарят изби топката в него и Петков отблизо с крак не сгреши.

13′

Янко Георгиев лови не лошо центриране на Монтана отдясно. Домакините се опитват да наложат превес.

9′

Нефтохимик по-сериозно гледа напред. Атаката на гостите бе спряна с обратен тъч.

6′

Поредица от корнери за гостите. Накрая Вълчанов стреля в аут.

5′

Георги Чакърив остана сам след пас на Мариян Огнянов. Засада. Грешно отсъдена.

4′

Двата отбора играят предимно с дълги топки, които не достигат до адресатите си.

1′

9 Атанас Илиев 91 Венцислав Христов

Монтана се нуждае от победа за да се отлепи от последното място. Футболистите от северозапада изглежадат обречени да заемат последното място независими от колко отбора е съставена групата на майсторите.

През миналия сезон и при десет, и при девет отбора те завършваха таблицата с класирането. Сега след генералното прструктуриране на футболните турнири отборът на Кузмановски отново носи "червения фенер". Те имат отбелязан само един и гол и спечелена една точка.

Нефтохимиците също не са особено убедителни. Тр все пак имат една победа срещу Берое и едно равенство, като "гост" на амбициозния отбор на Локомотив (ГО). И двата отбора имат допуснати по 11 гола от 6 срещи.