Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион „Васил Левски" Зрители:

КРАЙ НА МАЧА! ЛУДОГОРЕЦ ПОБЕДИ МОНТАНА С 4:0!

87′

Опасен удар на Антони Иванов, при който Владо Стоянов не помръдна, но топката мина покрай левия страничен стълб.

83′

ЧЕТВЪРТИ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Марселиньо намери Вандерсон, който чукна към Кафу, той стреля мигновено, вкарвайки топката в далечния ъгъл на вратата.

78′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Образцова атака на шампионите. Кафу и Сисиньо разиграха, десният бек подаде успоредно на голлнията към Вандерсон, който отблизо вкара своя осми гол за Лудогорец от началото на сезона в елита ни.

75′

Иванчевич замени Стивън Петков.

70′

Даниел Гаджев получава жълт картон.

62′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Вандерсон напредна отлично, защитата на Монтана не се справи добре, и без никакъв егоизъм бразилецът подаде на намиращия се успоредно на него Марселиньо, за който остана най-лесното - да вкара за 2:0!

60′

Лукоки имаше добра възможност да вкара, но не засече добре топката и вратарят на Монтана се намеси и улови топката.

58′

Яколич фаулира Марселиньо и получи жълт картон в дебюта си.

57′

Петър Атанасов замени Сергей Георгиев.

52′

Джонатан Кафу получи извеждащо подаване от Марселиньо и овладя, оставайки сам срещу вратаря. Бразилецът стреля, но топката мина на сантиметри от напречната греда.

49′

Лудогорец владее инициативата в първите минути на втората част.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Почивка.

44′

ГОООООООООООООЛ за Лудогорец!

1:0 за шампионите!

Попадение на Марселиньо!
Българският национал е точен след центриране на Минев отляво по атаката на отбора.ю

43′

Засада и на Марселиньо, в отсрещния край от игрището.

42′

Засада на Стивън Петков.

Опит за налагане на изненадващ натиск от страна на Монтана, в последните няколко минути.

41′

Нищо интересно, след изпълнението на ъгловия удар.

Лудогорец определено опитва да вкара гол преди почивката, за да улесни максимално работата си на терена след това.

41′

Монтана пробва нещо интересно в края на полувремето.

Петков стига до наказателното поле и се опитва да центрира, но топката излиза извън пределите на терена.

40′

Бамба чисти кълбото току пред главата на Марселиньо.

Корнер в полза на Лудогорец.

37′

Монтана изключително бързо се прегрупира в отбраната си, като на моменти излиза с по 5-6 състезатели срещу 3-ма футболисти в зелени екипи.

Намесата на Джамбазки, в това отношение, определено си личи.

35′

Лудогорец се втурна в поредна бърза акция.

Пред наказателното поле на съперника обаче Марселиньо отново загуби притежанието на топката.

29′

Напрежение между Дяков и Гаджев.

В крайна сметка арбитърът дава сигнал за фаул в полза на Лудогорец.

След изпълнението му обаче не следва нищо опасно за "сините".

23′

Уникална възможност за Монтана!

Сергей Георгиев обаче пропуска да се разпише от границата на малкото наказателно поле.

Ударът му е безкрайно неточен и минава далеч от целта.

22′

Натискът на Лудогорец не спира и за минута.

Нова акция на разградчани, но Марселиньо бърка при завършващото си подаване към Вандерсон.

19′

Мощен изстрел от над 25 метра на Марселиньо.

Гол няма.

Топката минава далеч над горната греда.

17′

Кафу е изведен очи в очи с вратаря на Монтана!

Скекич обаче избива топката.

При добавката си Кафу отново не е успешен.

16′

Изстрел на Кафу преминава на сантиметри от дясната греда на вратата, пазена от Скекич.

Най-изгодното положение за някой от двата тима от началото на мача.

14′

И Кафу влиза на скорост в пеналта на Монтана.

Двама бранители обаче го блокират незабавно и му отнемат топката.

10′

Сисиньо се оказва в добра позиция в наказателното поле на съперника.

Футболистът на Лудогорец обаче се засуети и пропусна възможността да нанесе удар.

6′

Монтана стартира скоростна контраатака.

Лошо центриране на Гаджев обаче слага край на опасността в полето на разградчани.

5′

Фаул за Лудогорец в доста изгодна позиция.

Марселиньо е съборен на земята и реферът Стоянов сигнализира за нарушение на правилата.

4′

Две поредни центрирания в полето на Стоянов.

В крайна сметка топката излиза в аут.

3′

Силен старт за символичните домакини на Националния стадион.

Монтана опитва да притеснява съперника си чрез Васев, но за момента безуспешно.

1′