Край на мача.

85′

Дяков влиза на мястото на Кишада.

81′

Отменен гол за Монтана. Страничният рефер вдига флага си, маркирайки засада. Дискусионна ситуация.

80′

Варсанов заменя Георгиев.

70′

Кафу стреля над вратата на съперника.

63′

Керчев отстъпва мястото си на терена на Терзиев.

60′

Коконов заменя Стоянов.

54′

Мисиджан заменя Лукоки.

46′

Мурадов е заменен от Тодоров.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45′

Почивка.

44′

Вандерсон стреля от дистанция, топката не попада в целта.

37′

Сисиньо стреля от дистанция, Иванов лови.

25′

Пашов намалява предимството на домакините - 2:1. Способни ли са гостите на нещо повече в срещата?

23′

Кишада бележи за 2:0! Решено ли е вече всичко в мача?

21′

Жълт картон за Илиев за симулация.

10′

Кафу открива резултата! 1:0 за Лудогорец!

1′

Цветелин Чунчуков Цветан Варсанов

Днешната среща в Разград между Лудогорец и Монтана се очаква да възстанови разликата от 14 точки в полза на шампионите в "А" група.

Възпитаниците на "Кокала" не могат да се похвалят с особена успеваемост в срещите си с разградчани. От 7 играни двубоя те имат едно равенство, дошло когато "орлите" бяха под вещото ръководство на Бруно Рибейро.

Снимка 231488

В Разград гостите не са отбелязали гол досега и са инкасирали минимум два. В Монтана положението е подобно, но все пак отбора от северозапада на два пъти е вкарвал.

Главен съдия: Николай Йорданов Колев, асистенти: Димитър Русенов Русев, Илиян Петров Капарашев.

Пон 31.10.11 Лудогорец Разград 3-0 Монтана

ОБЩО: 7 мача, 6 победи за Лудогорец, 1 равенства, 0 победи за Монтана , голова разлика 17:2 за Лудогорец.
В Разград: 3 мача, 3 победи за Лудогорец, 0 равенства, 0 победи за Монтана , голова разлика 8:0 за Лудогорец.
В Монтана: 4 мача, 0 победи за Монтана, 1 равенства, 3 победи за Лудогорец , голова разлика 9:2 за Лудогорец.
ПЪРВА СРЕЩА: Пон 31.10.11 Лудогорец Разград 3-0 Монтана.

Време е за втора победа на Пирин в Пловдив

„Канарчетата" имат пълно превъзходство в преките двубои

Разликата между първия и втория в родното първенство е разтегливо понятие. Според официалното класиране тя е 11 точки, Но с оглед на заведеното дело в Лозана и възможните решения тази разлика може да е 6т. или 4т.