КРАЙ НА МАЧА! ЛОКО ПЛОВДИВ И ЦСКА НАПРАВИХА 1:1!

86′

Шоко заменя Горанов.

80′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Десподов връхлетя в наказателното поле, Виданов и Ел Харуби не се разбраха кой да играе с топката и талантът от Кресна се възползва от детинската им грешка, правейки резултата 1:1.

76′

Марчев е заменен от Димо Бакалов.

74′

Бодуров намери Нунеш, но той стреля над вратата.

71′

ЦСКА упорито търси гола, но до момента така и не го намира.

70′

Димитър Велковски получи жълт картон.

68′

Нунеш замени Педро.

64′

Дани Кики е заменен от Умарбаев.

60′

Недялков стреля от движение, но неточно.

58′

Меркадо замени Кубемба.

57′

Добър финт на Рубен Пинто, който пое с гръб към вратата, завъртя се и стреля, но Ел Харуби отново бе на мястото си и спаси новата опасност!

52′

Кирил Десподов не нацели много добре топката и стреля, но Ел Харуби се намеси и изби удара му.

50′

Марчев намери добре Кики, но Стойчо Атанасов го спря и нападателят на Локо не успя да стреля.

48′

Кирил Десподов усети, че има коридор за стрелба и веднага се възползва, но хубавият му удар премина над вратата.

47′
46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! ЛОКО ВОДИ НА ЦСКА С 1:0!

44′

Твърде оптимистичен удар на Атанасов от сериозна дистанция минава доста далече от вратата.

42′

Десподов върна много добре към Руи Педро, който бе оставен непокрит, но ударът му мина встрани от вратата. Пропуск за ЦСКА!

40′

Ивайло Стоянов отсъди нарушение в атака на Кулма, който се сблъска с Дани Кики в наказателното поле на "смърфовете".

35′

Рафа Перес изкара въздуха на Кирил Котев, но в крайна сметка опитният играч ще може да продължи мача.

32′

Без опасни положение в последните минути.

28′

Велковски стреля, топката се отби в стената и излезе извън очертанията на вратата.

27′

Петрус Бумал спъна Велковски - фаул в полза на домакините.

25′

Жълт картон за Дани Кики за груб фаул.

22′

Двата отбора се борят доста за всяка топка. Играчите на домакините до момента покриват отлично "червените" и не оставят празни зони.

20′

Опит за центриране на Десподов, но Ел Харуби бързо се намеси и улови топката.

17′

Удар на Рубен Пинто от около 35 метра, Ел Харуби изпусна за малко топката, но веднага я прибра обратно.

13′

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Дани Кики получи много добро подаване от Марчев и от дъгата пред наказателното поле с плътен удар по земя разстреля мрежата на Китанов за 1:0!

9′

Десподов се измъкна много добре от двама играчи на "смърфовете" и опита да подаде в наказателното поле, но пасът му не се получи.

7′
5′

По-активно начало за "армейците".

4′

Кирил Десподов центрира от корнер, но в купа от играчи, никой от гостите не успя да играе с топката.

1′

27. Бакалов 15. Малинов

Локомотив (Пловдив) посреща ЦСКА в дербито на 25-ия кръг на Първа професионална лига.

Двата тима се намират един до друг във временното класиране, като "червените" заемат 3-ата позиция, а "смърфовете" са на 4-ото място със 7 точки по-малко.

Евентуална победа днес обаче може да приближи пловдивчани до днешния им съперник и да им върне надеждата в битката за бронза. Успех на гостите пък ще ги изравни по точки с втория Левски. След добрите игри напоследък, на "Лаута" оптимизмът постоянно се повишава.

Ел Харуби напуска Локо (Пд) през лятото

Ел Харуби окончателно отряза Локо (Пд)

Отказа предложеният му нов договор

Отборът е в серия от 8 поредни домакински мача без поражение и в клуба се надяват това да продължи и днес. В същото време обаче софиянци са тимът с най-здрава защита в първенството, като са допуснали едва 13 гола във вратата си до момента или средно по 0,54 на мач.

Големият проблем пред домакините е, че не могат да разчитат в този мач на голмайстора си Мартин Камбуров. Той е наказан и няма да бъде на разположение на треньора Едуард Ераносян.

Много е вероятно на негово място да стартира Дино Мартинович, който да си партнира с Дани Кики в предни позиции. Иначе на вратата отново ще започне Ел Харуби, а пред него триото в отбрана ще е съставено от Виданов, Котев и Везалов. Шоко и Крумов ще бъдат в ролята на халф-бекове, докато в центъра на терена ще действат Траянов, Йефтоски и Велковски.

Дино Мартинович: Не знам много за ЦСКА