90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 1,361
90+4′

Закономерна победа на отбора, който се опита да играе футбол. Домакините играха твърдо, на моменти грубо.

89′

Умарбаев с много груб фаул срещу Еуженио.

87′

Буба опита да спечели дузпа и получи жълт картон.

86′

Иван Иванов изчисти след опасно центриране на Умарбаев.
Финален натиск на домакините.

84′

Педро Еуженио направи фаул отдясно на наказателното поле на Берое.
Умарбаев центрира опасно, но Перниш се справи с рикоширалата топка.

82′

Васил Иванов сменя Янко Ангелов.

81′

Мартин Камбуров излиза. Карлос Негруц ще доиграе мача.

80′

Борислав Цонев е декориран в жълто.

76′

ГОООЛ! Педро Еуженио се справи с Везалов, след като получи извеждащ пас. Той остана сам и с лекота преодоля Пиргов.

75′

Две спасявания на Перниш на удари отблизо. Домакините се опитват да върнат бързо гола. Аралица беше близо до попадение.

71′

Филип Михалевич смени Димо Бакалов.

67′

ГООООЛ! Мартин Камбуров не прощава, когато не е добре пазен в наказателното поле. Той се извиси и отблизо вкара с глава. Везалов и Елитон не бяха добре пласирани. Топката беше центрирана отляво след подаване след корнер.

66′

Пиргов спаси удар до близката си греда.

64′

Борислав Цонев сменя Рубен Бригидо.

60′

Симеон Райков е изгонен за разправията.  Той е резерва.

60′

Карлос Охене получи картон за разправията, макар че беше удрян.

59′

Неприятни сцени. Разправии до тъчлинията, след като Охене се скара с хора от скамейката на Локомотив.

57′

Неотсъдена дузпа. Топката се удари в ръката на Иван Иванов след центриране отдясно на атаката.

56′

Силен удар на Елитон от фаул. Перниш плонжира и предотврати сигурен гол.

53′

Бруно Акрапович ръкомаха. 10 мача под негово ръководство и само 1 победа.

51′

Еуженио шутира силно от малък ъгъл отляво. Топката се оплете в мрежата отстрани.

49′

Елитон влезе грубо в краката на Адамович.

48′

Гостите започнаха по-активно. Акрапович приема играта и може би ще разчита на контри.

45′

Играта е подновена.

45+2′

Минимално предимство за Берое. Старозагорци удариха греда след отлично спасяване на Пиргов.

Много борба без голови положения.

45+1′

Атака на домакините отляво. Само тъч след центриране.

45′

Една минута добавено време.

44′

Хаджиев лежи на терена. Коляното му се огъна. Играта беше спряна и медицинският екип влезе на терена.

43′

Еуженио си спря топката с "дълго рамо". Ангелов не се остави да бъде заблуден.

41′

Банович задържа Бригидо с ръка и получи жълт картон.

40′

Камбуров излезе сам отдясно след двойно подаване с Райнов. Пиргов спаси с крак.

38′

Елитон центрира отдясно от фаул. Претенции за игра с ръка на защитник на Берое. Ангелов е безмълвен.

37′

Камен Хаджиев препъна Марчев отляво на наказателното поле на Берое.

36′

Веселин Марчев е декориран в жълто.

34′

Греда! Бригидо нанесе тежък удар отдясно. Пиргов блонжира и успя да отбие топката в горната греда. Топката тупна на сантиметри пред голлинията.

29′

Желев е активен отдясно. Защитата на домакините се справя с центриранията.

27′

Бруно Акрапович изживява всяка ситуация на тъч линията. Прецизно съдийство на Ангел Ангелов.

26′

Иван Иванов получи картон за груба игра.

24′

Еуженио центрира от фаул отдясно. Неразбирателство в пловдивската защита, но нямаше кой да завърши.

23′

Димо Бакалов е декориран за груб фаул.

22′

Груб фаул на Райнов срещу Елитон в средата на терена. Няма съдийско отсъждане.

15′

Аралица се пребори за топката. Елитон влезе в наказателното поле на Берое, но избра грешно решение - лош пас към Марчев.

12′

Анте Аралица много се старае. Той е находка в селекцията на "смърфовете".

11′

Феновете на Берое запалиха факли. Зелен дим се стене над терена.

9′

Охене центрира отдясно. Пиргов лови с лекота.

8′

"Смърфовете" атакуват предимно отдясно. Хаджиев е господар в наказателното поле.

6′

Елитон центрира от фаул отляво. Камен Хаджиев се извиси и изчисти в корнер.

3′

Амбициозно начало на гостите. Томаш предупреди преди мача своите момчета да не подценяват съперника.

1′

Приятно време. Ангел Ангелов даде начало на мача.
Камбуров се завърна на "Лаута", но с екипа на Берое.

3. Васил Иванов 71.Антон Карачанаков

Локомотив (Пловдив) приема Берое в мач за престиж, защото и двата отбора знаят къде ще играят във втората фаза на първенството. На теория те могат да се срещнат още веднъж в баража за Лига Европа.

"Смърфовете" ще играят във втората осмица. Това стана сигурно след победата на Верея в София срещу Славия. Така те ще отбележат по-слабо представяне през тази година спрямо миналата.

Треньорът Бруно Акрапович, има проблеми с отбраната заради наказание на Димитър Велковски. В състава се завръща Мохамед Муса, който ще заиграе на отляво в отбраната, докато отдясно ще действа Янко Ангелов.

Берое влиза в мача след 0:0 с Левски и 0:1 срещу Лудогорец. Старозагорци вече са в Топ 6 и новата им цел място в зона Лига Европа. Очаква се треньорът Александър Томаш да направи ротации в състава заради тежката програма в отминалите кръгове.