Разгромът е пълен!

Попадение на Аристоте Ндонгала Фонду!

60′

Час игра в срещата между двата тима.

Гостите изглеждат примирени с поражението си в двубоя, което вече е почти гарантирано.

54′

Жълт картон за Желев.

47′

Калоянов заменя Домовчийски.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Домакините побързаха да решат всичко в мача още в рамките на първото му полувреме.

Гостите пробваха да стартират с няколко бързи акции, но малко по малко локомотивци наложиха собственото си темпо на игра.

В резултат от това статуквото бе променено след 25 минути игра, когато Кифуети откри, вкарвайки попадение за 1:0.

Натискът на "железничарите" не спираше, като футболистите на Верея изглеждаха стъписани от случващото се на терена.

Логично преднината на домакините бе удвоена. Това стана факт след втори гол на Кифуети, записал името си отново в статистиката с попадение в 39-ата минута.

Шокът за старозагорци бе пълен, след като в 44-ата минута и Игор Джоман бе точен за 3:0, пращайки срещата в едно доста неприятно русло за гостуващия тим, още преди почивката.

45′

Почивка.

44′

3:0!!!

ГОЛ на Игор Джоман!

Всичко в този мач сякаш приключи...

39′

Втори ГОЛ на Рахави Кифуети!!!

2:0 за Локомотив (Горна Оряховица)!

Попадение преди почивката, което може да даде отговор на много въпроси...

38′

Жълт картон за Андонов.

35′

Затишие след гола на домакините.

Гостите се отчетоха с далечен изстрел на Бандаловски, който обаче не порази целта.

27′

Жълт картон за Бенгюзов.

25′

ГОООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Страхотно попадение на Кифуети!

Никакъв шанс за вратаря на гостите!

21′

Фонду пробива в полето на домакините и подава към Ндонг.

Последният не успява да отправи качествен завършващ изстрел.

17′

Не личи и двете единайсеторки да са пределно мотивирани за краен успех в сблъсъка.

Мачът остава все така без 100%-ви положения.

11′

Бандаловски извърши две поредни нарушения.

Футболистът определено попадна в полезрението на съдийската бригада.

8′

Феновете на стадиона все още очакват първата опасност.

Пред която и да било от двете врати.

4′

Добро начало за гостуващия тим в срещата.

Верея се опитва да вземе инициативата в мача.

1′

4.Николай Христов

Локомотив (Горна Оряховица) приема Верея в среща от Първа професионална лига. Локо е отборът, вкарал най-малко голове след подновяването на шампионата - едва 3 в 6 срещи, всички отбелязани при гостувания.

Съставът реализира най-малко голове в своите домакинства досега - само 6, всички на стадиона в пловдивския квартал "Лаута", като не успя да се разпише в нито един 4-те си двубоя, откакто се завърна на клубния си стадион.

Ивайло Йорданов: Ще се борим до последно за оставане в Първа лига

"Имаме шансове"

В миналия кръг срещу Славия, бившият треньор на Берое - Александър Димитров стана едва вторият наставник през сезона след Христо Янев, водил два елитни тима. Със старозагорци той вече победи Верея в домакински мач с 1:0 на 13 август м.г.

В предишния кръг срещу Пирин (Бл) централният нападател на Верея Валери Домовчийски откри головата си сметка за пети елитен български клуб след Левски (52 попадения в 98 мача), Ботев Пд (1), Черно море (3) и Славия (4), като вече има общо 61. Дебютът му в елита бе за Левски срещу Пирин - на 19 септември 2004 г. (4:0 в София), а първият му гол също бе със синята фланелка - при 5:0 над Локо (Сф) на 11 ноември 2004 г.

Отбори от САЩ се надпреварват за играч на Верея

Инкоом пред трансфер

Верея продължава да бъде единственият тим без победа като гост от началото на сезона - 4 равенства и 8 загуби в 12 срещи навън.

В 6 от досегашните си 8 мача през сезона Мирослав Енчев (Верея) се е появявал в игра като смяна след 88-ата минута на двубоите, в останалите два също не започна като титуляр.