КРАЙ НА МАЧА! ЛОКО ПОБЕДИ МОНТАНА!

89′

Ел Харуби боксира лошо центриране на Петър Атанасов от фаул, но няма кой да стреля.

83′

ГОЛ ЗА ЛОКО ПД! Мартин Камбуров удвои резултата след двойно подаване с Бакалов! Нападателят отбелязва 10-ия си гол в шампионата!

80′

Даниел Генов заменя Васев в състава на Монтана.

75′

Камбуров пропуска да вкара попадение след като стреля опасно, но топката срещна външната страна на мрежата.

70′

Трифонов е заменен от Атанасов.

69′

Луке е заменен от Бакалов.

65′

Монтана владее инициативата на терена.

63′

Шоко центрира отдясно, ударът с глава на Сергей Георгиев излизаше извън вратата, но Ел Харуби избра ефектно да избие с една ръка.

61′

Велковски получава първия картон в мача след симулация.

58′

Коруджиев е заменен от Илиев.

52′

Силен шут на Дани Кики отдалеч, но право в ръцете на вратаря.

50′
46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

46′

Райнов заменя младия Хамуд.

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Мартин Камбуров изскочи сам срещу вратаря Христо Иванов, който излезе бързо и успя да отбие с една ръка над вратата неговия удар!

40′

Силни минути за Монтана, играчите на тима обаче трудно могат да си разменят два-три точни паса.

33′

Васев стреля слабо, но без проблеми стражът лови.

28′

ГОЛ ЗА ЛОКО ПД! Веселин Марчев бе оставен непокрит след изпълнение на корнер и играчът на Локо засече с глава и червената топка влетя в мрежата на гостите за 1:0!

25′

Играта е прекъсната, за да се почисти снега от очертанията на терена.

22′

Очертанията на терена не се виждат, което затруднява сериозно футболистите и реферите.

20′

Без сериозни положения пред двете врати, истинска "снежна приказка" на "Лаута".

14′

Контохристос центрира отляво, негов съотборник остана под топката. Далечен шут и рикошет дават шанс на Монтана да опита от корнер.

8′

Теренът се заснежи бързо, играта ще бъде доста трудна и за двата тима.

5′

Марчев подава към Камбуров в наказателното поле, но Михов чисти в корнер.

2′

Теренът на "Лаута" изглежда сравнително добре с оглед на обилния снеговалеж в Пловдив.

1′

21. Карагарен 9. Ат. Илиев

Локомотив (Пд) посреща Монтана в мач от 16-ия кръг на Първа лига. Срещата на "Лаута" стартира в 17:30 часа и ще бъде ръководена от Стефан Апостолов.

Отборът на Едуард Ераносян е в положителна серия от пет мача без загуба. "Смърфовете" победиха ЦСКА-София, Ботев (Пд) и Левски. Локомотив е на 6-ата позиция с 23 точки. В стартовия състав на домакините като титуляр за втори път излиза 15-годишния Ияд Хамуд.

В отбора на Монтана, ситуацията е доста тежка. Тимът е на дъното с 8 точки и взе само четири точки от последните си девет мача. Очаква се старши треньорът Атанас Дмамбазки да напусне поста си след края на полусезона и така се превърне в поредния специалист от Първа лига, загубил поста си.