Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

81′

Бурабия елиминира съперник и сините са четирима на един, ала Алекс Боримиров не стреля добре.

78′

Левски владее тотално инициативата, "смърфовете" изглежда нямат и желание за попадения.

70′

БОЖИДАР КРАЕВ!!!! Младокът вкара четвърти гол след като Ел Харуби изчисти лошо топката и тя стигна право в краката на младока, кокто напредна и от близко разстояние вкара своя четвърти гол в мача!

68′

Алекс Боримиров замени Станислав Иванов.

67′

Велковски замени Йевковски.

66′

Дани Кики замени Марчев.

64′

Стефан Йевтовски подкоси Ивайло Найденов и получи заслужен жълт картон.

62′

Жълт картон за Мигел Луке, който настъпи Прохазка на тъча.

60′

Младокът Ивайло Найденов замени Георги Костадинов.

57′

Възможност за Димитър Пиргов, топката мина над горната греда.

53′

Локо (Пд) е в нокаут. Краев не използва една грешка, а след следващата Адениджи би в дясната греда сам срещу вратаря!

51′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Надеждата на Левски Божидар Краев вкара хеттрик след като Бабатунде Адениджи го намери добре и националът между Везалов и Виданов стреля за 4:0!

50′
Снимка 287738

47′

Бабатунде Адениджи замени Нар.

47′

Виданов замени Котев.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

42′

Марчев получи жълт картон.

39′

НОВ ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Сашо Александров опита да намери Аниете, но не успя, топката стигна чрез рикошет до Краев, който мигновено стреля за 3:0!

36′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Аниете намери в наказателното поле Иванов, той отклони към Краев, който вкара в далечния ъгъл с десния крак. Това е пети гол за таланта от началото на сезона.

35′

Левски разиграва спокойно и владее инициатавата, а публиката по трибуните се забавлява.

28′

Краев финтира и центрира отляво, Нар надскочи Горанов, но не можа да насочи трудната топка към вратата.

23′

Краев напредна и подаде в наказателното поле към намиращия се на много добра позиция Иванов, но младокът не успя да отработи добре топката и не стреля както трябваше.

21′

Успоредно центриране отдясно, топката стигна до Краев, той стреля от малък ъгъл, но вратарят изби.

20′

Веселин Марчев стреля много добре от границата на наказателното поле, но сантиметри го лишиха от попадение.

16′

Марчев изпълни от корнер, топката стигна до Камбуров, който не успя да засече добре и отправи разочароващ удар.

14′

Бурабия пробва слаб удар, топката излезе в аут.

12′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Антонио Аниете бе намерен много добре от Георги Костадинов, испанецът навлезе в наказателното поле и стреля в близкия ъгъл, вкарвайки красиво попадение за 1:0.

10′

Левски владее инициативата, Локомотив е без никакви положения в първите 10 минути на мача.

9′

Аниете изпълни от корнер, Краев засече, но отново не се стигна до опасност пред вратата на "смърфовете".

7′
5′

Краев опита да върне към 17-годишния Иванов, но нападателят загуби топката.

3′

Бурабия изведе добре Краев, но кадърът на школата на "сините" беше пристиснат от бранител и не успя да играе добре с топката.

1′