Нов гол в полза на Черно море е отменен заради засада.

Този път ситуацията изглежда по-чиста.

55′

Гостите се опитват да се върнат в мача.

Акциите на състава, целящи изравняването на резултата обаче, остават все така безплодни.

55′

Балджийски заменя Хосе Лопес Пируло.

50′

Отново "затишие" на стадиона в Разград.

Феновете със сигурност желаят то да се окаже "преди буря"...

46′

Костадинов заменя Аясс.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+2′

Първото полувреме не стартира особено динамично и за двата тима, като те по-скоро следяха за грешка на съперника.

Гостите бяха по-активни в нападение, но пък топката се притежаваше през по-големи периоди от срещата от състава на Дунав.

Позиционната игра и тактическото надлъгване продължиха през цялата първа част, като до голяма степен те отнеха от чисто футболния блясък и качества на двубоя.

Истинският екшън бе запазен за заключителните минути от първото полувреме.

В тях първо гол в полза на Черно море бе отменен по-скоро коректно заради налична засада, а малко по-късно резултатът бе открит.

В 44-ата минута Мирослав Будинов се възползва от удивителна грешка в защитата на варненци и нокаутира стража на гостите за 1:0.

В последните мигове от полувремето Ненов пък изчисти кълбото от самата голлиния, след разбъркване в наказателното поле на Дунав, запазвайки резултата непроменен.

45+1′

Почивка.

45′

Ненов изчиства топката от самата голлиния!

Драмата е пълна, а изравняването се разминава на косъм.

44′

ГОООООООООООООООООООООООООЛ!!!

Будинов дава преднина на домакините!

1:0 за Дунав!

37′

ГОЛ за Черно море... бе отменен заради засада.

Топката влетя в мрежата, но страничният арбитър вдигна високо флага си.

33′

Опасен изстрел на Карагерен от свободен удар!

Топката обаче не поразява целта.

30′

Топката отново е в притежание на футболистите на Черно море.

Те не успяват да разгърнат потенциала си и развитието на акциите им спира още в средата на терена.

25′

Дунав се прибра в защита.

Състезателите на тима сякаш изчакват сигнала за край на първото полувреме, въпреки че до него има още доста време.

20′

Изстрел на Кузма!

Топката минава на сантиметри от страничната греда на вратата, пазена от Антонов!

15′

Добър пробив на Коконов.

Завършващият му изстрел обаче не беше задоволителен.

10′

Известен териториален превес на домакините.

Те обаче не стигат до 100%-во положение, което да даде по-сериозен старт и силен заряд на сблъсъка.

5′

Добър рейд на Патев.

За съжаление на съотборниците му този спринт на състезателя завършва без точен удар от негова страна.

1′

99.Ндуйе Муйеци 98.Валентин Йосков

Дунав посреща днес Черно море в мач от втория кръг на плейофите за титлата в Първа лига. Двубоят е от 16:30 часа, на "Лудогорец Арена" в Разград.

"Драконите" са в серия от 7 мача без загуба в шампионата, а в последния кръг надвиха Лудогорец с 1:0.

Русенци победиха категорично "моряците" с 3:0 при първото си домакинство през кампанията на същия стадион.

БФС мина на инспекция в Русе, даде препоръки за стадиона

Лицензионната комисия одобри извършените ремонтни дейности

Черно море отпадна неочаквано от Купата на България след загуба от Литекс, а дни по-късно допусна поражение и от ЦСКА в София.

При победа, варненци ще се откъснат с 5 точки пред Дунав в борбата за четвъртото място.